Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 25 máj 2019

Lacné kuchynské linky a zostavy pre každého

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 21 október 2013 09:24

Kuchyňa je v každej domácnosti ostrovom oázy a pokoja. Momentálne na trhu nájdete množstvo kuchynských liniek, ktoré doslova sršia skvelým dizajnom. Výrobcovia už neponúkajú len klasické kuchynské linky, ale aj kuchynské zostavy. Základom každej kuchynskej zostavy sú modulové skrinky v rade štandardných rozmerov, ktoré je možné spolu ľubovoľne kombinovať. A práve to nám dodáva voľnú ruku pri riešení. Vyberajte lacné kuchynské linky a zostavy, ktoré uspokoja každého. Práve oni dotvoria interiér, sú plne funkčné a zároveň nezasiahnu do peňaženiek.


Kuchyňa viac na očiach

Novú kuchyňu často kupujeme aj pri prerábke bytu. Trendom je prepojenie obývacieho priestoru s kuchynskou a jedálenskou časťou, čo stavia možnosti kuchyne do úplne nového svetla. Dnes už je takéto riešenie skôr samozrejmosťou. A práve tu je linka viac na očiach. Nie je vidno len pri varení, ale aj pri stolovaní. Nebojte sa, že by lacné kuchynské zostavy ubrali na kráse celému priestoru, práve naopak. Moderný štýl a pokrokový dizajn v dnešnej ponuke predurčuje dnešný tovar na to, aby bol videný.


Zmena kuchyne presne podľa vás

V štúdiách a špecializovaných predajniach sú pre nás pripravené desiatky najrôznejších kuchynských zostáv. Ale nie len tam. Kuchynské zostavy za nízke ceny dostanete už aj na internete. Eshopy ponúkajú veľký výber, ktorý vyhovie každému. Práve vďaka zostavám sa každému podarí nájsť rozmerovo presne takú, ktorá by našim možnostiam bez výhrad vyhovovala. A to najmä vďaka vzájomne kombinovateľným modulom. A práve pri nich si môžete vystavať kuchyňu presne podľa svojich predstáv.

 

Moderná kuchyňa

Tak ako všetko aj kuchyňa podlieha trendom. To že sa momentálne čoraz častejšie spája s jedálenským kútom sme už napísali. Aké sú však trendy pri samotnom výbere? Tvar nie je presne určený. Milovníci vidieckeho štýlu si vyberú klasiku, pokiaľ však uprednostňujete ultra moderný vzhľad vyberte si hladké čelné plochy skriniek kuchynských zostáv. Naopak patričný dôraz klaďte na úchyty. Jednoduchý tvar , na druhej strane vzhľad, ktorý ich nedovolí prehliadnuť. Uprednostnite väčšiu veľkosť a rovný tvar. Horizontálne línie linky spolu s pozdĺžne umiestnenými úchytmi akoby dávali poslednú bodku za moderným vzhľadom.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.