Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 21 október 2019

Zelená káva dokáže v mnohom pomôcť !

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL štvrtok, 31 október 2013 10:08

Káva je nápoj, ktorý mnoho z nás pije hlavne z tohto dôvodu, aby sa udržal v bdelom stave a podporil svoju výkonnosť. Moc už ale nepremýšľame o tom, že aj káva môže mať škodlivý vplyv na naše zdravie. Nadmerné dávky kofeínu škodia celému telu. Kofeín vo väčšej dávke môže spôsobiť aj bolesti brucha či hlavy. Máme pre vás zaujímavý tip - skúste sa zmeniť a začať piť zelenú kávu! Má hneď niekoľko pozitívnych účinkov!Zelená káva pomôže aj pri chudnutí !

Zelená káva je kávovinový nápoj, ktorý prekvapuje svojimi pozitívnymi účinkami na ľudský organizmus. Jej výhodou je, že neobsahuje lepok, takže je vhodná pre všetkých. Obľúbenosť zelenej kávy pramení predovšetkým z jej pozitívnych účinkov. Zelená káva neobsahuje kofeín, takže nezakysľuje organizmus. Jej veľká výhoda je v tom, že zabraňuje ukladaniu tukov, takže je aj výborným pomocníkom pri chudnutí. Kvalitná zelená káva tiež podporuje správne trávenie. Úžasné je aj to, že obsahuje antioxidanty. Vďaka ich obsahu výrazne zabraňuje predčasnému starnutiu buniek .Vychutnať si môžete tri variácie !

Zelená káva je u nás k dostaniu v troch atraktívnych príchutiach. Je to zelená káva s vanilkou, kokosom alebo škoricou. Takže si rozhodne vyberie každý. Jej lahodná chuť vás dostane, už možno nikdy nebudete chcieť piť klasickú kávu ...Aj pri redukčnej diéte

Zelenú kávu je možné konzumovať aj pri redukčnej diéte. Najvhodnejšie je piť šálku zelenej kávy vždy minimálne 30 minút pred jedlom. Odporúčaná dávka je však 4 šálky denne.


    
Objavte aj vy lahodnú zelenú kávu. Nájdete ju v ponuke na www.knihydobra.cz

 

Napíšte komentár

 • Aaronwem
  Aaronwem
  streda, 04 január 2017 13:49

  elocon Cheapest Valtrex tadacip best price vermox online Advair HFA

 • asmiql184h
  asmiql184h
  nedeľa, 18 december 2016 09:59

  buy hydrochlorothiazide i found it


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.