Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 19 september 2019

Ponuka bytov vo veľkých mestách je stále veľmi vysoká

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 23 január 2014 16:30

Zatiaľ čo v prímestských častiach a na vidieku je zvýšený dopyt po predaji rodinných domov, vo veľkých mestách sú ponúkané skôr byty. Stále väčšie percento obyvateľov v súčasnosti hľadá bývanie vo veľkých mestách. Dôvody sú jasné. Vo väčších mestách je viac pracovných príležitostí a práce je tu tiež lepšie platená. Hoci sa čoraz viac obyvateľov chce presťahovať do veľkých miest , ponuka voľných bytov je tu stále veľmi vysoká. To potvrdzuje väčšina realitných kancelárií .Záujem je o kúpu bytov aj o prenájom
Možnosti bývania v bytoch v niektorom z veľkých slovenských mestách sú základni 2. Prvou možnosťou je kúpa bytu do osobného vlastníctva . Druhou variantou je prenájom bytu a jeho vlastníkovi mesačne platiť nájomnú čiastku. Obidve varianty sú v súčasnosti využívané a vyhľadávané. Problémom je, že vo väčších mestách spravidla tiež pôsobí viac realitných kancelárií. Nájsť správny prenájom v Bratislave môže byť teda v širokej ponuke viac realitných kancelárií zložité. Tá istá situácia platí aj pre predaj bytov v Košiciach. Rôzne kancelárie ponúka rôzne byty prehľadávať ponuky kancelárií postupne by zabralo veľa času. Vzhľadom k tomu, že je o byty vo veľkých mestách záujem , je potrebné vyberať rýchlo a efektívne.

 Realitné kancelárie zverejňujú svoje ponuky na Reality.sk

Portál Reality.sk patrí k najväčším inzertnom portálom s nehnuteľnosťami. Práve tu môžete nájsť ponuky všetkých nehnuteľností na celom území Slovenska. Svoje ponuky tu totiž majú možnosť inzerovať všetky realitné kancelárie na našom území. Zákazník teda má možnosť vidieť prehľadne všetky ponuky viac realitných kancelárií pohromade. Výber je rýchly a jednoduchý , či už hľadáte byty alebo rodinné domy kdekoľvek. A široká ponuka je základom správneho výberu.Prezrite si kompletnú ponuku nehnuteľností na www.reality.sk.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.