Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 17 september 2019

Vytvorte si absolútne súkromie na vašej záhrade! Vyhrať sa môžete s deliacimi stenami!

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 28 január 2014 13:25

Poznáte to - chcete si užiť voľné chvíľky na záhrade, vykúpať sa vo vašom bazéne alebo jednoducho len relaxovať, ale nemáte súkromie. Susedia alebo aj okoloidúci sa neustále pozerajú a vy tak nemáte súkromie. Viete ale, že túto nepríjemnú situáciu môžete veľmi ľahko vyriešiť ? Pomôcť môžu špeciálne deliace steny. K dostaniu sú v niekoľkých rôznych prevedeniach , takže s nimi môžete vašu záhradu aj vyzdobiť!

Variabilita použitia poteší
Deliace steny sú jednoduchým a súčasne veľmi efektívnym riešením, ako si zaistiť súkromie na každom pozemku. Dajú sa totiž použiť ako plotové prvky, k oddeleniu časti záhrady alebo aj ako paraván okolo bazénu a podobne. Na trh ich prináša spoločnosť Vladeko , ktorá ich ponúka hneď v niekoľkých dizajnových prevedeniach. Vďaka rozmanitosti ponuky je možné deliace steny kombinovať vytvárať tak zaujímavé kreácie.

Pevné alebo lamelové
V ponuke spoločnosti nájdete lamelové alebo pevné deliace steny. Obe varianty majú svoje prednosti a nájdu uplatnenie na všetkých záhradách. Pevné deliace steny sú k dostaniu v prevedení Modern alebo Praktik . Steny Modern vynikajú dekoratívnosťou - vyrobené sú zo stabilných dosiek a sú vysoko odolné. Steny Praktik sú vyrobené špeciálnou technológiou vsazovaných samostatne frézovaných dosiek a sú kombinované aj s mrežou. Môžu sa tak stať veľmi zaujímavou funkčnou ozdobou. Lamelové steny ponúka spoločnosť Vladeko v prevedení Economi alebo Mreže Raster. Výhodou lamelových stien Economi je ich jednoduchá inštalácia a tiež to, že sú opatrené ochrannou impregnáciou. Mreže Raster to sú deliace steny v podobe mreží v rôznom prevedení , ktoré sa stávajú predovšetkým dizajnovým prvkom .

Ak si chcete užiť súkromie a užívať si zaujímavý dizajn . Pozrite sa na www.vladeko.cz

Napíšte komentár

  • KelLewpreor
    KelLewpreor
    piatok, 21 júl 2017 00:24

    Diarex cialis Clindamycin Cephalexin


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.