Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 21 október 2019

Ako prepraviť dieťa v zime.

Zverejnené v RODINA štvrtok, 30 január 2014 12:39

Opak je pravdou. Ak si zadovážite detské sánky vôbec sa nemusíte vzdať tradičných zimných športov a radovánok, práve naopak. Typicky zimné aktivity je len potrebné voliť vždy úmerne veku dieťaťa a dodržiavať pri nich o máličko opatrnejší režim. Základom je dostatočne teplé oblečenie s nepremokavou úpravou.

Hor sa s dieťaťom na hory

Ak aj tohto roku plánujete rodinnú zimnú dovolenku, určite ste už pozerali ponuku detských sánok. Ktoré detské sánky sú ale ti dobré? Ak máte maličké bábätko vyberte si sánky s operadlo a rukoväťou. Väčšinou k ním dostanete kúpiť aj fusak, ktorý zabezpečí dostatočné pohodlie dieťatku a neohrozí jeho pocit teplúčka. Detské sánky sú vybavené dvoma lyžinami po bokoch a tak umožnia ľahké presúvanie v zasneženej krajine. Vysoké madlo ponúkne zas dosť pohodlia osobe, ktorá ich tlačí. Keďže je madlo umiestnené za operadlom budete mať svoje dieťatko stále pod kontrolou a zároveň mu poskytnete dostatočný výhľad na okolie. Ideálne riešenie, čo poviete?

Detské sánky pre dve detičky

Ak máte v rodine dve deti, ani tu sa nemusíte obmedzovať. Postačí zadovážiť si detské sánky pre dve deti. Aj oni majú po bokoch klasické lyžiny. Deti v sánkach sedia za sebou. Obe však majú praktické operadlo, ktoré podporí ich chrbticu a zároveň zabezpečí bezpečnosť. Takéto detské sánky nemajú madlo, ale ťaháte ich za sebou. Aj oni vám však umožni príjemne stráviť dovolenku na horách .

sánky

 

Ak máte v ponuke sániek stále nie jasno, pozrite sa na ponuku eshopu kociky-tako.sk. Vyberte si z osvedčenej značky a zaručenej kvality. Okrem detských stránok tu nájdete kočíky, fusaky a veľa ďalších vecí, ktoré zabezpečia vám aj vášmu dieťaťu pohodlie.   

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.