Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 16 júl 2019

Týždeň v Tatrách "za babku"! Nenechajte si ujsť túto jedinečnú šancu!

Zverejnené v CESTOVANIE utorok, 04 február 2014 12:25

Vianoce a Silvester sú za nami. Je najvyšší čas zariadiť si zimnú dovolenku a vyraziť pretiahnuť si telo na zjazdovky! Ak aj vy patríte medzi milovníkov zimných radovánok, iste aj vás poteší táto správa! Týždeň v Tatrách teraz môžete zaobstarať za naozaj škandalózne nízku cenu!


Mrazivo nízka cena pre každého
Cestovná kancelária ATIS a.s. rozdáva vianočné darčeky síce trochu oneskorene, ale rozhodne stoja za to. Teraz totiž v ich ponuke nájdete zájazd na týždeň v Tatrách za cenu, ktorá vás dostane. Týždenný zimný relax na Slovensku si vďaka ATIS a.s. môžete užiť len za 72€!

Ubytovanie, poistenie aj raňajky
velke-foto hotel-moravaZa túto mrazivo nízku cenu si môžete užiť 5 x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v obľúbenom hoteli Morava (známy z filmu "Anděl na horách"), z ktorého je nádherný výhľad na Lomnický Štít. Milovníkov zimných radovánok poteší fakt, že hotel sa nachádza iba 200 m od údolnej stanice lanovej dráhy na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít. V cene zájazdu sú aj 5 x bufetové raňajky a základné cestovné poistenie. Bezplatne vám tiež bude k dispozícii úschova lyží, Wi-Fi pri recepcii, parkovné alebo napríklad aj detský kútik v hoteli.

Pre mladé partie, rodiny s deťmi i zamilované páry
Dovolenku si tu určite užijú partie priateľov, rodiny s deťmi i zamilované páry. V blízkom okolí sa totiž nachádzajú špičkovo upravené zjazdovky - za zmienku stojí hlavne najmodernejší lyžiarsky areál Tatranská Lomnica alebo Lomnické sedlo. Okolie ponúka ale i rad ďalšieho vyžitia. Môžete si odpočinúť napríklad v krásne teplých termálnych vodách v Thermal parku VRBOV, navštíviť môžete aj AQUACITY Poprad, kde sa nachádzajú 3 vonkajšie bazény s termálnou vodou (28-38 ° C) a mnoho ďalších atrakcií.

Zájazd si môžete užiť v ktoromkoľvek termíne od 8.1.2013 - 28.2.2013!

Tá už na nič nečakajte. Viac informácií nájdete na www.atis.cz. Rezervácia pobytu TU, vrátane možnosti priame platby.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.