Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 18 júl 2019

Bambusové obklady - vyzerajú úžasne , vydržia veľa !

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 04 február 2014 12:32

Ak máte radi moderný vzhľad interiérov, ktorý korešponduje s prírodou, mali by aj vás moderné bambusové obklady zaujímať. Do interiérov prinášajú nielen krásny dizajn, ktorý sa hodí do domácností ale aj reprezentatívnych priestorov firiem či obchodov, ale ponúkajú aj efektívnu ochranu stien. Aké možnosti sa ponúka aj vám?

Bambusové obklady plnia dvojaký účel
Bambus je rastlina, ktorá sa vyznačuje stálosťou a odolnosťou a práve tieto dve vlastnosti získavajú aj produkty z neho vyrobené. Bambusové obklady sú preto nielen designovaný doplnkom. Vhodné sú predovšetkým na obklady stien, ktoré sú vystavené väčšej záťaži. Sú to napríklad steny v úzkych chodbách, kde ľahko dochádza k ich odreniu, steny za posteľami , sedacou súpravou alebo stolom. Bambusové obklady priestor skrášlia a zároveň zabránia oderu stien. Sú tak dekoratívnym a zároveň funkčným doplnkom.

Jednofarebné, s kontrastom alebo viacerými farbami
Bambusové obklady je možné mať v rôznych farebných prevedeniach. Je to typické prírodné svetlo alebo tmavo hnedá. Zaobstarať si môžete aj bambusové obklady , ktoré zdobia pruhy kontrastných odtieňov farieb alebo obklady s farebnými lamelami. To už záleží len na vašom vkuse.

Veľa parády za príjemnú cenu
S ponukou bambusových obkladov prichádza internetový obchod fototapeta.cz. Vyberať tu môžete z viac než desiatky druhov. Obchod ponúka bambusové obklad , ktoré sú tvorené z tenkých lamiel ( každá lamela má šírku 7 mm až 17 mm ). Hrúbka obkladu je 2,2 mm, výška od 0,8 m do 1,2 a celková dĺžka 10m. Všetky ponúkané obklady majú špeciálne upravený povrch - dvakrát lakovaný, takže sa ľahko udržujú - stačí ich čas od času umyť vlhkou handričkou.

Zaobstarajte si aj vy domov tieto dizajnové obklady. Ponuku nájdete na www.fototapeta.cz

fototapeta vliesova bamboo


TIP - v obchode ponúka tiež nádherné fototapety, s ktorými môžete váš interiér ešte viac zdokonaliť !

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.