Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 20 január 2020

Keď do spoločenských šiat, tak krásne opálená ! Ako to ide ľahko ?

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA utorok, 04 február 2014 12:45

Plesová sezóna sa pomaly ale isto rozbieha. Tiež sa chystáte na ples a chcete vo večernej róbe vyzerať dokonale? Verte, že krásne šaty a vhodne zvolené doplnky samy o sebe nič neznamenajú. Dôležité je hlavne to, ako budete v šatách vyzerať. Poradíme vám, ako sa môžete krásne opáliť a na plese zažiariť aj vďaka krásnej bronzovej pokožke.

Použitie samoopaľovacie kozmetiky má rad výhod
kozmetikaZima - to nie je obdobie, ktoré by opaľovaniu nahrávalo. Možnosti k zisku krásneho opálenie v zime sa ponúkajú vlastne len tri. Kúpiť si zájazd do exotickej destinácie - to je ale dosť drahé, pravidelne chodiť do solária - táto možnosť je síce lacnejšia, avšak časovo dosť náročná alebo tretí variant - použiť samoopaľovaciu kozmetiku. Tretí variant je najlepším riešením - samoopaľovacia kozmetika zaistí okamžité opálenie, zvládnete to v pohode doma a nebudete musieť utrácať tisíce. Vďaka vhodne zvolenej samoopaľovacej kozmetike získate prirodzené opálenie a ak použijete naozaj kvalitné prípravky, bude vaša pleť ešte krajšiia. Použitie samoopaľovacích prípravkov so sebou navyše nenesie takmer žiadne riziká.

Ako samoopaľovacie kozmetiku vybrať?
Pri výbere samoopaľovacaj kozmetiky sa riaďte kvalitou. Rozhodne sa nesnažte na tejto kozmetike šetriť. Podozrivo lacné krémy môžu napáchať veľké problémy. Pravdou je, že ak vyberiete správne, nemusíte utrácať veľa. Vyberať je totiž možné z celej rady rôznych prípravkov.

Vyberáme za vás ...

Krásne opálenie vám spoľahlivo zaistí Samoopaľovací prípravok Rimmel London Sun Shimmer Instant Tan Maxi - bronzer na tvár. Jeho výhodou je, že veľmi rýchlo schne a zaručí krásne opálenú pokožku po dobu až 24 hodín. Ak chcete mať krásne opálené nôžky, mal by vás zaujímať Samoopaľovací prípravok Piz Buin Self Tanning Mist Spray Dark. Jedná sa o špeciálne samoopaľovacie mlieko na nohy, aplikuje sa striekaním a vďaka tomu bude opálenie vašich nôh vyzerať božsky. Pre jemne opálený vzhľad pokožky je skvelý Samoopaľovací prípravok Clinique Self Sun Body Tined Lotion Light / Medium . Po jeho použití bude vaša pokožka nielen dokonale opálená, ale bude aj hebká a hydratovaná.

RADA
Pred nanesením samoopaľovacieho krému je nutné vykonať peeling pokožky celého tela. Nanesený samoopaľovací krém tak lepšie priľne a nevytvorí nevzhľadné fľaky.

Užite si krásne opálenie v zime aj vy. Túto a ďalšie samoopaľovacie kozmetiku nájdete v ponuke na www.parfemy-elnino.sk.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.