Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 20 január 2020

Ideálne darčeky pod stromček môžete vybrať ľahko!

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 06 február 2014 10:41

Ak ešte stále nemáte vybrané vianočné darčeky a chcete sa tento rok naozaj vyšvihnúť a pripraviť pod stromček skutočne úžasné prekvapenie, máme pre vás zaručený tip na darčeky, ktoré naozaj zapôsobia. Stačí si vlastne len vybrať ...

Krása je ako darček ideálna
Ak chcete mať istotu, že váš vianočný darček bude naozaj ten najlepší, stavte na krásu. Veď darovať krásu, to len tak niekto nevie. Krásu môžete darovať tak, že pod stromček vyberiete nádherné šperky a nemusíte mať vôbec žiadne obavy. V súčasnej dobe je možné vyberať z celej radov nádherných šperkov, ktoré môžete kúpiť aj pomerne lacno .

ocelOceľ boduje
Ak kupujete šperky, nemusíte hneď siahať po zlate. Na trhu sú aj veľmi krásne šperky z chirurgickej ocele, volfrámu alebo titánu - teda z lacnejších kovov, ktoré sú rovnako a možno ešte viac krajšie ako zlato či šperky z platiny. Moderné šperky z chirurgickej ocele sú vôbec najpopulárnejšie, pretože sú veľmi kvalitné a súčasne pomerne lacné. Presvedčiť sa o tom môžete vďaka ponuke internetového obchodu sperky4u.eu . Nájdete tu nádherné náušnice, náramky, retiazky, prívesky a ďalšie. V ponuke vyniká CRYSTAL collection - jedná sa o šperky z chirurgickej ocele, ktoré sú nádherne zdobené kryštálmi kubických zirkónov a prinášajú tak super moderný vzhľad. V ponuke obchodu nechýbajú ani zásnubné a snubné prstene. Vybrať si môžete prstene nielen z chirurgickej ocele ale napríklad aj z volfrámu alebo titánu. Niektoré prstene sú dokonca zdobené nádhernou rytinou či drahými kameňmi.

Pre odvážnych
V ponuke obchodu nájdete aj krásne piercingové šperky, ktoré sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele 316L , titánu BioFlex alebo iných materiálov. Vyberať tu môžete klasický aj extrémne piercing alebo aj tunely , plugy a rozťahováky do ucha.

Vyberte ideálne vianočné darčeky aj vy . Ponuku nájdete na www.sperky4u.eu

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.