Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 17 júl 2019

Oživia dekoratívne zrkadlá aj vašu domácnosť ?

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 06 február 2014 10:46

Atmosféru v každej miestnosti vytvára najviac dobre zvolené doplnky. V prípade doplnkov platí , že čím menej ale vhodne vybraných, tým lepšie. Predstavujeme vám preto zaujímavé dekoratívne zrkadlá, ktoré sa môžu stať úžasnú ozdobou každej miestnosti aj vo vašej domácnosti .

Vďaka rozmanitým tvarom ich môžete použiť kdekoľvek

Dekoratívne zrkadlá sú výnimočné tým, že sa nejedná o zrkadlá klasických tvarov ako je štvorec alebo obdĺžnik . Dekoratívne zrkadlá sú k dostaniu v rozličných tvaroch a hlavne vďaka tomu sa môžu stať efektívne ozdobou každej miestnosti. Ozdobiť nimi môžete obývaciu izbu, spálňu kúpeľňu, predsieň alebo aj detskú izbičku. Vždy sa budete tešiť nielen z originálneho tvaru , ale aj z hry svetla , ktorú môže zrkadlo umiestnené na vhodnom mieste vytvoriť 

Ktoré kam ?
Do moderného obývacej izby sa hodia zrkadla v tvare sediaceho Budhu alebo Zrkadlo na stenu mačičky - túto zostavu tvoria menšie zrkadlá v tvare mačiek. Obe varianty vyzerajú veľmi elegantne . Detskú izba môžete oživiť zrkadlom v tvare noty, motýľa, kvetu alebo napríklad aj gitary. Kúpeľňu môže ozdobiť dekoratívne zrkadlo v tvare delfína , mráčika alebo listu - toto patrí k vôbec najkrajším. Voľba ale záleží čisto na vašej fantázii.

Slúži nielen ako dekorácia
Dekoratívne zrkadlá sú vyrobené z vysoko odolného akrylového skla . Tento materiál ponúka výbornú odrazivosť svetla a má aj vynikajúce optické vlastnosti , takže dekoratívne zrkadlo poslúži rovnako dobre ako zrkadlo klasické . Dekoratívne zrkadlá sú veľmi ľahká a vďaka tomu sa ľahko upevňujú.

 

kocicky

 

Ozdobte si nimi interiér aj vy. Ponuku nájdete na www.tanatex.cz

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.