Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 21 október 2019

Dokonalý pohľad môže mať každá

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 06 február 2014 10:50

Aj vy obdivujete herečky, či modelky pre ich uhrančivý pohľad? Líčenie a nanášanie očných tieňov je hra s farbami. Ak budete mať kvalitné očné tiene, určite sa vám podľa našich rád podarí na tvári malé umelecké dielo. Poradíme vám, ako tiene správne nanášať. Pravidlo číslo jeden je, že viečko nesmie byť mastné! Treba ho prepudrovať, profesionáli radia naniesť na viečko najprv make-up, čím sa zjednotí jeho farba a až potom naniesť púder.Tento krok je skutočne dôležitý a nikdy ho nepodceňujte.

 

eyeAko správne naniesť očné tiene
Postupujte pomaly. Radšej naneste najskôr malé množstvo farby a postupne ju zvýrazňujte. Pozdĺž okraja viečka nanášajte farbu najsilnejšie, začnite v strede oka, nie až vo vnútornom kútiku. Smerom k vonkajšiemu kútiku postupne stupňujte intenzitu farby. Výsledok ešte zľahka prepudrujte, tým si zaistíte dlhšiu trvanlivosť nalíčenia. Viečka by mali byť vo vnútri svetlé a zvonku tmavé. Týmto sa oči od seba akoby oddialia a otvoria. Ak chcete docieliť mačací pohľad zadovážte si očné tiene Manhattan Eyemazing Effect. Vďaka ich konzistencii a farebnej kombinácií sa z každej ženy stane šelma.

 

 

Experimentujte

Nedržte sa starého pravidla, že k hnedým očiam patrí hnedé tiene a modrým zase modré. S farbami experimentujte a skúšajte, čo sa vám na vás najviac páči. Moodročkám pristane aj fialová alebo sivá, hnedoočky môžu vyskúšať zelenú alebo ružovú. Zeleným očiam dokonale pristane zlatá. Vyskúšajte ako by ste vyzerali s očnou linkou. Manhattan Očné linky Japonská tuš vám vyčaria pohľad s ktorým očaríte každého muža. Potom už len stačí naniesť špirálu a môžete vyraziť do ulíc. Zmeníte sa na ženu s tým najkrajším pohľadom, ktorému neodolá žiaden muž.

 

Na internetových stránkach www.bafshop.cz si vyberiete nielen kozmetiku, ktorú použijete na líčenie očí. Vyberiete si kozmetiku všetkých značiek a na všetky použitia. Vďaka nej sa zažiarite aj každý deň.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.