Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 20 január 2020

Vstúpte do nového roka v krásnom prádielku!

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 06 február 2014 10:56

Ak ste si dali do nového roku predsavzatia, že chcete byť krajšia a chcete si ho užiť v pohodlí, začnite konať. Nie je nič príjemnejšie, než si zaobstarať kvalitnú spodnú bielizeň. Práve to vám zaručí, že sa budete po celý deň cítiť v pohode a krásni. Nevypláca sa na nič čakať, pretože práve teraz môžete kúpiť nádherné kúsky za super ceny ...

raj pradlaPonuka poteší svojou rozmanitosťou
Pri nákupe spodného prádla si musíte dať veľký pozor hlavne na jeho kvalitu. Jedine spodná bielizeň ušitá z kvalitných materiálov vám môže zaručiť pohodlie po celý deň. V prípade spodného prádla , ktoré nájdete v e - shope rajpradla.cz platí, že sa kvalita snúbi s krásou. Nájdete tu totiž celý rad zaujímavých modelov. Vyberať je možné podprsenky , nohavičky , tangá alebo sety. V ponuke je spodná bielizeň od najprestížnejších značiek ako je napríklad : Agio Milano , Alles , Gaia , Kinga , Jarpol , Gorteks , Nipplex a ďalších.

Nízke ceny aj v novom roku
E - shop rajpradla.cz patril v roku 2013 k najobľúbenejším predajcom kvalitného dámskeho aj panského spodného prádla a svoju popularitu si iste udrží aj v roku tohtoročnom. Tešiť sa totiž môžete nielen na bohatú ponuku , ale predovšetkým aj na nízke ceny, ktoré by ste inde hľadali len veľmi ťažko.

Vyberáme za vás
V e - shope nájdete celú radu zaujímavých noviniek. Je to napríklad Podprsenka Caprice Euphoria Push - Up , ktorá prináša podmanivou kombináciou bielej a zmyselnej červenej. Novinkou je aj podprsenka Caprice Sunday Big Semi - Soft Polovyztužená , ktorá krásne vytvaruje poprsie alebo Erotické body Demoniq Dominique 3 , v ktorom budete vyzerať ako bohyňa . Nový rok vám určite spríjemní aj Erotické mini šaty Chilirose CR - 3339 , ktoré sú ušité z jemnej čipky.
satysaty
Užite si nový rok v kvalitnom spodnom prádle aj vy . Ponuka čaká na www.rajpradla.cz.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.