Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 25 máj 2019

Renovácia páperových výrobkov

Zverejnené v BÝVANIE štvrtok, 13 február 2014 13:54

Páperové výrobky sú už po stáročia skvelou metódou, ako si prírodným materiálom navýšiť komfort spánku. Ak strácate prehľad o tom, kde sa dajú nájsť naozaj kvalitné výrobky, tak navštívte internetové stránky spanekvperi.

 
periRenovácia aj predaj kvalitného peria
V týchto virtuálnych vodách nájdete spoločnosť Hajanka, ktorá sa na slovenskom trhu nachádza už od roku 1992. Ponúka jednak kvalitné páperové výrobky, ale tiež poskytuje služby v oblasti čistenia peria a renovácie peria.
Perie sa čistí bez použitia chemických prostriedkov. Všetko prebieha pri maximálnej šetrnosti k materiálu a vlastne aj k vám. Perie prechádza špecifickou očistou od baktérií, plesní a prachu. Následne sa vám dostane nadýchaného a voňavého sortimentu.

 
Renovácia páperových výrobkov
Z peria si môžete nechať ušiť páperové vankúše, deky, detské zavinovačky, ale aj celé periny. Po dohovore je možné obstarať aj vzor. Materiál je šitý v niekoľkých rozmeroch. Všetko záleží na vzájomnej dohode. Veľkou výhodou je aj individuálny prístup ku každej zákazke zvlášť.
Vaše perie prechádza úplne samostatne svoju vlastnú očistou a následne sú z neho zhotovené páperové výrobky. Pre alergikov Hajanka ponúka sýpkovinu Striebroaktiv, ktorá je maximálne šetrná k akémukoľvek organizmu, zvlášť potom k tým citlivejším.

Pokiaľ vás zaujímajú ďalšie informácie, navštívte internetové stránky spanekvperi.cz

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.