Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 23 január 2020

Netradičné stavebnice Teifoc z pálených tehál nadchnú deti aj dospelákov !

Zverejnené v RODINA štvrtok, 13 február 2014 14:04

Aj stavebnice môžu mať mnoho tvárí. Dokazuje to práve jedinečná stavebnice Teifoc . Diely sú totiž vyrobené z pálených tehál . Vďaka tomu ponúkajú netradičnú zábavu pri stavaní pre deti a aj pre mnoho dospelákov, ktorí sa chcú pri stavbe vyblázniť . Stavebnice Teifoc je k dostaniu v mnohých rôznych prevedeniach . Nadchnú aj vás ?

 vyrp11 1762TEI-4040 1Netradičná zábava pre rozvoj kreativity
Diely stavebnice Teifoc to sú vlastne malé pálené tehly , ktoré sa k sebe spájajú maltou. Je to teda netradičný spôsob stavania , pri ktorom si všetci môžu vyskúšať svoje staviteľské schopnosti . Stavebnice je predávaná v sadách , z ktorých môžete vytvoriť rôzne stavby . Je to napríklad Teifoc veterný mlyn , studňa , rôzne druhy pevnosťou alebo trebárs aj krásne domčeky . Zo stavby nemusíte mať obavy , ide to ľahko a maltu namiešate podľa priloženého návodu .

Stačí ponoriť a môžete stavať znovu
Stavebnica je skvelá v tom, že ju môžete znovu rozobrať a začať znovu . Stačí dokončenú stavbu ponoriť na niekoľko hodín do vody a počkať , až sa spojivo rozpustí . Tehličky potom umyjete a môžete sa znovu pustiť do diela .

Hračka aj okrasa
Tehličky sú pálené a vodeodolné a vyzerajú ako skutočné tehly . Stavebnici Teifoc tak môžete použiť aj ako okrasu na vašej záhrade , terase alebo na balkóne . To už záleží len na vás . Z tejto stavebnice iste budú nadšení všetci členovia rodiny - a to nielen modelári .

teifoc navod 02


Objavte túto netradičnú zábavu aj vy . Stavebnicu Teifoc nájdete v ponuke na www.saruman.cz. Obchod ponúka aj ďalšie moderné hračky pre deti .

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.