Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 21 október 2019

Vyberáme dovolenku na Slovensku!

Zverejnené v CESTOVANIE utorok, 18 február 2014 12:35

Tiež milujete Slovensko? Hľadáte miesto, kde si užijete tohtoročnú dovolenku? Nechce sa vám za hranice alebo vám to nedovoľujú vaše finančné možnosti ? To predsa vôbec nevadí . Slovensko ponúka hneď celú radu úžasných miest , kde môžete tráviť dovolenku. Prinášame vám zaujímavú inšpiráciu. Na svoje si prídu milovníci krásnej prírody a pohodovej dovolenky na úžasných miestach.S vyberaním dovolenky neotáľajte!
Ak si chcete užiť dovolenku, musíte ju starostlivo vybrať . Dobrou správou je , že nemusíte nikde zložito hľadať . Vašu dovolenku snov na Slovensku si môžete vybrať jednoducho na jednom mieste. Existuje totiž špecializovaný portál kiskatravel.sk. Na tomto portáli nájdete bohatú ponuku rôznych dovoleniek v rozličných lokalitách.Jednoduchý výber na základe kritérií
Na kiskatravel.sk môžete vašu dovolenku vyberať podľa mnohých rôznych kritérií . Stačí zadať napríklad oblasť ( medzi najpopulárnejšie miesta na trávenie dovolenky na slovenskom patria oblasti : Veľký Meder , Podhájska , Liptovský Mikuláš - Tatralandia , Ždiar či Duchonka , ďalej zadáte termín, počet osôb ( dospelých a detí ), typ objektu ( chata , penzión , hotel či privát ) a behom chvíľky získate prehľad možností, kam môžete vyraziť. Vyberať je možné aj podľa ďalších kritérií - napríklad podľa miestností , vzdialenosti od kúpania či podľa vybavenia objektu . To už záleží len na vás. Objednajte si chatu na Slovensku ešte dnes! Ponuka je síce bohatá ale veľký je aj záujem , takže sa termíny rýchlo plnia a ak zaváhate, nemusíte sa ideálnej ponuky dočkať.

 

Čo chcieť viac ?
Ak si chcete dovolenku užiť na maximum , nemusíte vsádzať na vymoženosti modernej doby. Kúpte si gitaru a vráťte sa do doby táborových ohňov . Skúste si dovolenku užiť v prírode a vymyslite napríklad rôzne hry pre vás i vaše deti . Naplánujte si výlety a buďte jednoducho v pohode . Jedine tak si krásy slovenskej prírody užijete naplno !

Napíšte komentár

 • Charlesabamb
  Charlesabamb
  utorok, 29 august 2017 09:17

  wh0cd882643 Retin-A generic serpina bupropion sr

 • Alfreddax
  Alfreddax
  utorok, 28 február 2017 18:49

  wh0cd559373 generic misoprostol


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.