Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Detský nábytok aj hračky s menom vášho milého dieťaťa! Potešíte sa nimi aj vy?

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 18 február 2014 22:11

Deti majú k svojim hračkám ale i k vybaveniu ich izbičky veľmi úzky vzťah. Tiež máte doma dieťa, ktoré neustále hovorí " to je moje "? Ak áno, vďaka špeciálnej ponuke od BaFShop ho môžete prekvapiť úžasnou hračkou alebo krásnym nábytkom, ktoré bude zdobiť jeho meno. Veta " to je moje" tak konečne dostane svoj ​​význam! Čo všetko je možné mať?

S menom to vyzerá lepšie!
BaFShop je internetový obchod, v ktorého ponuke nájdete moderné hračky pre deti. Ponuka e - shopu sa neustále rozrastá. Dôkazom toho sú práve úžasné hračky a vybavenie do detskej izby, na ktoré môžete nechať napísať meno vášho dieťatka. Konečne tak bude mať naozaj niečo svoje!

bafVyberáme za vás!
Malých kuchárov iste poteší krásna červená Retro kuchynka KidKraft. Táto kuchynka má úžasný dizajn a poteší super výbavou. Obsahuje totiž všetko ako naozajstná kuchyňa. Vo výbave nechýba chladnička s mrazničkou, sporák s rúrou, umývačka riadu, mikrovlnná rúra či drez. Ku kuchynke patrí aj rozmanité príslušenstvo. Meno bude zdobiť dvierka uprostred kuchynky. Do izby malých princezien sa bude skvele hodiť ružový kontajner KidKraft , meno bude umiestnené na jeho vrchnej časti . E - shop ponúka aj ďalší nábytok KidKraft s menami. Je to napríklad Detská knižnica Sling KidKraft , ktorú tvoria štyri vrecká z plátna . Možno do nej uložiť knižky všetkých rozmerov a vďaka zaujímavému dizajnu si určite nájde miesto v každej izbičke . Deťom môžete zaobstarať aj ich vlastnú stoličku s menom a to v modrej alebo ružovej farbe . Dominantou izbičky sa môže stať detské kresielko Laguna KidKraft v temne modrej farbe ( kúpiť môžete aj v ružovej variante ).

Možností sa ponúka ešte oveľa viac. Super nábytok a hračky sa menom si môžete prezrieť na www.bafshop.cz.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.