Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 22 september 2019

Akosi usteliete, tak budete spať

Zverejnené v BÝVANIE streda, 26 február 2014 13:18

Toto tvrdenie pozná naozaj každý. Posteľ je náš najväčší kamarát po unavujúcom dni. Nie je to však len posteľ, čo nám zabezpečí oddych aký si zaslúžime. Na posteli musíme mať vankúš a perinu. A samozrejmosťou je kvalitné posteľné prádlo. Také, čo doslova hladí našu pokožku a zabezpečuje nám kľudný spánok. Až potom sa budeme cítiť ako v bavlnke a to skutočne. Toto je predstava, ktorú si môžete jednoducho splniť a každý deň sa ponárať do dokonalej ríše snov.

 

 

Bavlna, bavlna a zas bavlna

Bavlnené posteľné obliečky vás zahrejú naozaj dostatočne. Vďaka ich zloženiu nehrozia ani žiadne alergické reakcie, či začervenanie kože. Bavlna na našu pokožku pôsobí blahodárne. Aj vďaka tomu sú obliečky z nej vyrobené, tým pravým riešením pre všetkých. Mali by mať certifikát nezávadnosti a QZ kvalitu. Potom sa už nemusíte báť ničoho. AK si vyberiete kvalitné posteľné obliečky ostanú vám ako nové, nemusíte sa báť vypraniu farieb, či iných nechcených nedostatkov, ktoré sa ukážu po čase.

 

 

postelPre tých čo milujú pohodlie

Ak nemáte radi žehlenie, určite vás oslovia krepové obliečky. Ani pri nich nezabúdajte na certifikát nezávadnosti a QZ kvalitu. Krepové obliečky sú hitom dnešnej doby. Prečo je to tak? Odpoveď je jednoduchá. V prvom rade sú príjemné na dotyk. Ich farebnosť je stála. A v neposlednom rade nesmieme zabudnúť na výhodu žiadnej potreby žehlenia. Práve naopak. Tieto obliečky žehliť vôbec netreba.

 

Kde nájdete dobré posteľné prádlo

Kvalitné posteľné prádlo nájdete v ponuke internetového obchodu www.saruman.cz. Ich výber je široký. Dostanete bavlnené obličky, krepové, flanelové, ale aj detské obliečky s rozprávkovými motívmi. V nich sa každý nezbedník pred spaním zmení na maličkého anjelika. K dostaniu je tu však oveľa viac. Čo sa týka bytového textilu vyberať môžete z diek, uterákov, osušiek, záster, dokonca aj kúpeľňových závesov.

Všetok tovar je v prvotriednej kvalite a za skvelé ceny. Doprajte si teda ten najkrajší spánok. Ponuka Saruman.cz vám v tom rozhodne pomôže. 

Napíšte komentár

 • MikeCeary
  MikeCeary
  streda, 13 september 2017 07:12

  next page

 • MichaelSix
  MichaelSix
  piatok, 08 september 2017 05:25

  wh0cd5100462 azithromycin

 • Bennyunape
  Bennyunape
  utorok, 05 september 2017 20:09

  wh0cd1867600 tenormin 50mg viagra tretinoin cream 0.05

 • Alfreddax
  Alfreddax
  sobota, 15 apríl 2017 06:39

  wh0cd338605 cheap acyclovir online click neurontin buy valtrex online toradol

 • TracyDasia
  TracyDasia
  streda, 22 marec 2017 12:38

  wh0cd407244 PHENERGAN MASTERCARD


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.