Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Chalupa Levanduľa ponúka možnosť ubytovania milovníkom pokoja, relaxácie aj športu

Zverejnené v CESTOVANIE pondelok, 10 marec 2014 23:24

Pri výbere tuzemskej dovolenky sa väčšinou snažíme nájsť takú destináciu, ktorá bude spĺňať naše predstavy o spôsobe trávenia dovolenky. Destináciu vyberáme podľa toho, či chceme tráviť dovolenku aktívne alebo ju chceme poňať skôr ako čas na odpočinok, relaxáciu a k výletom za kultúrou. Väčšina slovenských destinácií ponúka buď športový spôsob trávenia dovolenky alebo pokojný a relaxačný. Chalupa Levanduľa ponúka možnosť tráviť dovolenku oboma spôsobmi. Môžete športovať aj odpočívať. Každý si príde na svoje.

Ideálne zvolená lokalita Bielych Karpát
CHKO Biele Karpaty je už dlhodobo považovaná za ideálnu lokalitu na trávenie tuzemských dovoleniek. Dominantou sú predovšetkým husté lesy a lúky a stráne pokryté orchideami. Ubytovanie v Bielych Karpatoch je stále vyhľadávanejšie z mnohých dôvodov. Tým prvým je bezpochyby krásna príroda a hory, ktorým dominuje tá najvyššia - Veľká Javorina.

Chalupa Levanduľa je umiestnená v srdci tejto oblasti
Chalupa Levanduľa je situovaná priamo do srdca CHKO Bielych Karpát. V priamom okolí tejto chalupy sú rozľahlé lúky s levanduľou, podľa ktorých je samotná chalupa tiež pomenovaná. Interiér chalupy tvoria 2 samostatné apartmány so samostatnými vchodmi. Každý apartmán tvorí vstupná chodba s vešiakmi a úložnými priestormi, kuchyňa a jedáleň spojené s obývacími priestormi, kúpeľňa s WC a spálňa s tromi lôžkami. Vybavenie apartmánov je štýlové a vyhovuje aj moderným požiadavkám na rekreácie.

leva


Užijete si tu pokoj i šport
Chalupa Levanduľa disponuje tiež vlastné oplotenou záhradou o rozlohe 9 000m2. Pre športové vyžitie môžete na záhrade využiť vonkajší bazén, volejbalové - nohejbalové ihrisko, ruské kolky, kroket, petanque, záhradné mikádo, lenivý tenis, bedminton a množstvo ďalších aktivít. V lete je pripravené tiež veľké množstvo cyklotrás, ktoré vás dostanú na mnohé pamiatky. Milovníci pokoja môžu prírodu využiť k prechádzkam a záhradu na relaxáciu. Letné noci na svahoch Bielych Karpát, ktoré sú prevoňané levanduľou patria k veľmi romantickým zážitkom.

Kompletné informácie nájdete na www.chalupalevandule.cz.

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.