Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 19 september 2019

Dostaňte jar do svojej domácnosti!

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL streda, 09 apríl 2014 17:09

Milujete vôňu jari, avšak nemôžete byť celý deň vonku? Chcete, aby to u vás doma voňalo rovnako ako na jarnej rozkvitnutej lúke? Vaše prianie už nie je nesplniteľné. Aj vás zoznámime sa spôsobom, ako môžete vôňu jari dostať aj do vašej domácnosti!
 
vůněJednoducho a intenzívne vďaka esenciálnym olejom

Aj vy si môžete sviežu vôňu jari u vás doma užiť vďaka špeciálnym esenciálnym olejom. Práve vďaka nim môžete prevoňať celý váš byt alebo napríklad aj kanceláriu. Uvidíte, ako sa vám ihneď zlepší nálada a zvýši sa vaša výkonnosť. Vôňa esenciálnych olejov prinesie aj k vám pocit pohody, pokoja a sviežosti. Esenciálne oleje sú totiž extrahované z rôznych kvetov. Sú akousi životnou silou danej rastliny, ktorú vďaka tomu môžete získať aj vy. Esenciálne oleje môžu podporiť  váš lepší psychický stav, ale môžu mať aj blahodarné účinky na vaše zdravie.

Jarný vánok alebo kvetinový raj? Voľba je na vás
Esenciálne oleje môžu mať mnoho rozmanitých podôb. Existujú jednodruhové esenciálne oleje a tiež špeciálne zmesi. Práve špeciálne zmesi vám chceme predstaviť. Prvou možnosťou, ako dostať jar až k vám domov je Jarný vánok - vonná kompozícia esenciálnych olejov. Stačí pár kvapiek a ucítite sviežosť rovnako tak, ako keby ste boli v jarnej prírode. Druhou možnosťou je zmes esenciálnych olejov Kvetinový raj. Táto zmes je novinkou vo svete esenciálnych olejov. Tá krásna a intenzívna vôňa tu doteraz nebola!

TIP - esenciálne oleje môžete použiť nielen na prevoňanie domácnosti. Môžete pridať aj pár kvapiek do vášho kúpeľa alebo ich použiť k masáži!

Doprajte si jarnú vôňu každý deň.

Ponuku týchto i ďalších esenciálnych olejov nájdete na www.knihydobra.cz

Napíšte komentár

 • JohnCeary
  JohnCeary
  pondelok, 04 september 2017 08:34

  view homepage

 • Charlesabamb
  Charlesabamb
  piatok, 06 január 2017 01:53

  valtrex chloromycetin zetia generic alternative generic tofranil viagra 100 mg herbolax without prescription bentyl for pain crestor


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.