Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Ako správne obchodovať a zhodnotiť svoje financie? Staňte sa brokerom!

Zverejnené v ZAUJALO NÁS piatok, 04 júl 2014 09:36

Myslíte si, že ak by ste mali obchodného ducha, chceli by ste zhodnotiť svoje financie? Myslíte si, že sa dokážete orientovať na obchodnom trhu, kde by vaše zisky mohli byť naozaj veľké? Finančný trh je zložitý a flexibilný. A práve traderi dokážu na jeho neustálych zmenách zarábať nemalé finančné prostriedky. Na rozdiel od investorov totiž neuložia financie a nečakajú dlhé roky na ich zhodnotenie, ale dokážu znásobiť svoje vklady omnoho rýchlejšie.

 

Všetko spočíva v znalosti trhu

Trading je druhom podnikania, ako každé iné. Aby ste dokázali zarábať maximálne možné množstvo financií, je znalosť trhu nutná. A v odbore tradingu toto pravidlo platí dvojnásobne. Dôležité je vedieť, kedy a do čoho investovať, pretože trh sa neustále mení. Väčšina investorov je schopná zarábať len v prípade, že trh silnie a ceny rastú. Skúsený trader ale vie zarobiť financie aj na klesajúcich tržných cenách.

 

S čím a ako obchodovať

Medzi najvyužívanejšie obchodné trhy sa radí Forex. Práve tu môžete obchodovať a zhodnotiť svoje financie pri investíciách do drahých kovov, mien, zlata, indexov alebo na burze. Medzi ďalší obľúbené trhy na obchodovanie sa radí napríklad CFD, futures nebo kovy. V dnešnej dobe ale môžete bez problémov obchodovať na všetkých týchto trhoch naraz. Stačí mať len tie správne prostriedky.

 

Obchodný terminál MetaTrader je tým správnym prostriedkom

Pokiaľ sa budete chcieť pohybovať na finančnom trhu a v obchodovaní ako ryba vo vode, veľmi vám k tomu pomôže software MetaTrader – obchodný terminál. Práve program MetaTrader využívajú k svojmu obchodovaniu skúsení traderi, ktorí vďaka nemu obchodujú omnoho pohodlnejšie, efektívnejšie a sú omnoho variabilnejší. Na začiatok je vhodné využiť tiež služby špecialistov v odbore finančných trhov, ktorí vás naučia, ako sa v tejto oblasti pohybovať, čo si nenechať ujsť a ako obchodovať správne. Medzi popredných špecialistov v tomto odbore patrí spoločnosť TeleTrade-DJ International Consulting Ltd, ktorá pôsobí aj na našom trhu.

 

Detailné informácie o spoločnosti nájdete na www.teletrade-dj.cz.

 

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.