Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 18 január 2020

Vrecká na tarotové karty

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS utorok, 19 august 2014 14:13

Tiež vás láka svet okultizmu a veštenia? Máte radi ten pocit vzrušenia, keď pozvoľne poodkrývate duševné cesty ako mapu? Tarotové karty sú na našom svete už od 15. storočia, kedy sa po prvý raz objavili v najrôznejších častiach Európy a je ťažké povedať, či bolo ich pravou kolískou Francúzsko, Taliansko alebo iná krajina. Jedno je však isté, tarotové karty sú veľmi obľúbené a populárne až do týchto dôb, kedy sa k ich moci vracia veľké množstvo priaznivcov. V dávnejších dobách by šlo o jasný podnet na obvinenie z čarodejníctva, dnes ide o zaujímavú výstrednosť, ktorá sa skrátka nosí.

Tarotové karty na odhalenie budúcnosti

Pokiaľ sme na začiatku spomenuli, že sa taroty objavili až v 15. storočí, nemusia s tým všetci súhlasiť. Niektoré údaje svedčia o prapôvodnom vzniku v roku 300 n.l. História tarotu nie je presne známa a mnohé zachované dôkazy sa v názoroch rôznia. Taroty sú mnohokrát spojované aj so starým Egyptom.

 

vreckoVrecko na taroty

Pokiaľ už nejakú sadu kariet vlastníte, je dobré si ich chrániť pred mechanickým poškodením. Skvelou pomôckou je vrecko na taroty. Zvonka je vyrobené z vysoko príjemného zamatu a vnútri nájdete satén. Lepšiu ochranu pre svoje karty už nenájdete.

 

Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie informácie o tarotových vreckách, prejdite na internetovú stránku predajcu na  adrese www.knihydobra.cz.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.