Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Gumičky na pletenie rozvíjajú zručnosť a kreativitu

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS utorok, 26 august 2014 14:29

Mnoho ľudí si sťažuje, že dnešná mládež už vôbec nebehá po vonku, nelozí po stromoch a neobjavuje krásy prírody v betónových mestách. Už dávno nepobehajú s loptou na ihrisku a nehrajú sa medzi domami na vojakov. Niet sa čomu diviť, ihriská sme im vzali, tak nezostáva nič iné, než improvizovať. Gumičky Loom Bands sú typickým príkladom toho, že deti na kreativitu a chuť vytvoriť svoj vlastný výrobok nezabúdajú. Ide o mimoriadny hit tohtoročnej sezóny. Možno ste sa už s výrobkami z gumičiek stretli aj vy. Teraz máte možnosť za veľmi príjemné cenové ohodnotenie nakúpiť tieto gumičky aj pre svoje deti U Terezky.

 

th-schoolsdraw-20-2-Gumičky Loom Bands v mnohých prevedeniach

Gumičky Lomm Bands poskytujú optimálne podmienky pre rozvoj a motoriku vašich detí. A ako sa vôbec používajú a na čo vlastne sú? Predovšetkým na pletenie a tvorbu náramkov, príveskov, prsteňov, ale aj náušníc. Vo výrobe impozantných diel sa medze nekladú.

Jednotlivé stavy sa dajú spojiť, takže vám nič nebráni vytvoriť si svoj náramok požadovanej dĺžky. Ide o mimoriadne zaujímavú hračku, ktorá vaše deti zabaví na dlhé hodiny. Určite oceníte aj ich skladnosť pri cestovaní, takže sa jedná o ideálnu hračku na dovolenku.

 

24Ako rozoznať falzifikáty?

Dokonca aj detské hračky, ktoré sú vo svete populárne ako gumičky Loom Bands sa falšujú, ako ich teda rozoznať od originálu? Na prvý pohľad je ich rozoznanie ťažké, keďže vystupujú pod rovnakým názvom. Falošné gumičky sú navyše nebezpečné pre deti.

V balíčku nájdete popraskané a inak zdeformované gumičky, ktorých pôvod ani výroba nie sú známe, nie to ešte testované. K vašim deťom sa tak môže za vidinou úspor financií dostať nebezpečný a zdravotne závadný produkt. Internetový obchod U Terezky ponúka výhradne originálne gumičky, preto ich nakupujte radšej tam.

Navyše získate sadu 200ks v prepočte len za niečo viac než euro alebo celý set na pletenie s 600ks gumičiek za sympatickou cenu v prepočte za približne 5€.

 

Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie informácie o gumičkách Loom Bands, navštívte internetovú stránku predajcu na adrese www.uterezky.cz.

Napíšte komentár

 • KennethJah
  KennethJah
  štvrtok, 03 august 2017 00:00

  wh0cd417884 BUY AVANA metformin price

 • TracyDasia
  TracyDasia
  sobota, 10 jún 2017 06:34

  wh0cd113049 wellbutrin discount cymbalta baclofen kamagra medrol price indocin buy albendazole


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.