Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 17 december 2017

Zbavte sa nekonečného problému zvaného akné

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL pondelok, 22 september 2014 12:49

Najčastejším kožným ochorením je akné. Postihuje nielen tínedžerov, ale aj dospelých, pričom okrem estetického problému spôsobuje aj vážny psychický. Výražky na tvári totiž môžu byť zdrojom pocitu menejcennosti a znižovať sebavedomie danej osoby. Ak ste si povedali, že s akné chcete raz a navždy skoncovať, ponúkame vám zaujímavé tipy, ako na to. Majte aj vy krásnu pleť bez akné, s ktorou určite očaríte vaše okolie.

 

akneZbraň na akné – správna starostlivosť o pleť

Pri akné rozlišujeme viacero foriem. Od rozšírených pórov s typickými čiernymi bodkami, cez drobné biele pupenčeky, červené vyrážky až po veľké a hlboké vredy, ktoré sú navyše aj nepríjemne bolestivé. Po ich vyhojení na tvári ostáva jazva, ktorá našťastie pri nižších formách akné postupne s obnovovaním kože zmizne. Akné môže mať viaceré príčiny. Buď je to stres, konzumácia istých potravín, tehotenstvo, no tou najčastejšou je mastná pokožka. V nej sa nadmerne produkuje kožný maz a vnikajú drobné zápaly, ktoré sa prejavujú ako vriedky. Na elimináciu akné je potrebná správna starostlivosť o pleť s produktmi, ktoré obmedzujú tvorbu mazu, majú antibakteriálne účinky a pleť upokojujú.

 

86 str nka bAko sa správne starať o aknóznu pleť?

Základnou starostlivosťou o pleť je jej umývanie. Ryor pena s morskými riasami zabezpečuje základné hĺbkové čistenie pleti, pričom výťažok z morských rias zjemňuje podráždenie, odstraňuje nadbytočný maz a pokožku zanecháva jemnú a vláčnu. Okrem tváre môžete túto penu použiť aj na umývanie iných častí tela postihnutých akné.

Na dočistenie pleti je potrebné použiť pleťovú vodu a aplikovať krém na akné. Účinnou zložkou krémov na boj proti akné je aj propolis, ktorý má významné antibakteriálne účinky a podporuje hojenie pleti. Ak je vaša pleť podráždená a má viditeľne rozšírené póry, určite jej pomôže upokojujúce pleťové sérum. To aplikujte ráno aj večer vždy pod krém.

 

Zbavte sa aj vy nekonečného problému zvaného akné používaním tých správnych prípravkoch, ktoré sú určené práve na boj s touto kožnou chorobou. Nájdete ich za výhodné ceny v internetovom obchode Maxcare.sk.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Prezrite si moderné byty na predaj Bratislava od developera Finep a iste si vyberiete!