Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 22 júl 2019

Prečo voliť sauny od spoločnosti Vital Trend

Zverejnené v BÝVANIE streda, 15 október 2014 12:52

Nákup sauny je dôležitou investíciou, ktorá kvôli svojmu dlhodobému charakteru vyžaduje patričnú obozretnosť. Ako zákazník si najskôr musíte o saunách niečo zistiť alebo navštíviť jedného z najväčších špecialistov na našom trhu. A tým je spoločnosť Vital Trend. Kvalitné sauny sú ich primárnym sortimentom už od roku 1999, kedy sa rozhodli, že napomôžu k navýšeniu zdravia všetkých zákazníkov, ktorí o to požiadajú. Saunovanie je z pohľadu histórie jednou z najstarších možností, ako infrasauna-4svojmu telu dopriať chvíľku odpočinku a zároveň mu poskytnúť optimálne podmienky na očistu. Kože je dokonalým filtrom, ktorý dokáže ako prijímať, tak aj vylučovať. Podporte tento proces pravidelným saunovaním v jednej zo sáun spoločnosti Vital Trend


Infrasauna

Infrasauna sa dostala do záujmu širšej verejnosti už v roku 1996, kedy bola testovaná na Olympijských hrách v Atlante. Hlavnou prednosťou infrasauny sú nesporné kladné rehabilitačné a zdravotné účinky, a tiež nízke prevádzkové náklady, čím sa dostáva do stále väčšieho popredia a záujmu. Infrasauny od spoločnosti Vital Trend sú vybavené infražiaričom Elstein typu FSR, ktorý môžeme nájsť aj v inkubátoroch pre nedonosené deti alebo v popáleninových centrách pre pacientov s popáleninami.

 

Fínska sauna

Ide o tradičnú saunu poskytujúcu dokonalú potiacu procedúru. Vďaka individuálnemu dizajnovému prístupu si doma môžete vytvoriť saunu presne podľa svojich predstáv. Fínska sauna je vykurovaná saunovou pecou s lávovými kameňmi, ktoré je možné občas polievať vodou, a tým si vytvoriť parné nárazy, ktoré zvlhčia prostredie sauny. Zákazník má tak úplnú kontrolu nad aktuálnou teplotou.

 DSC 0862

Kombinovaná sauna

Nedokážete sa rozhodnúť pre jednu zo sáun? Máte doma odlišné názory a požiadavky na saunovanie? Pokiaľ ste si na vyššie uvedené otázky odpovedali “áno”, alebo len chcete doma saunu so všestranným zameraním, je kombinovaná sauna tým najlepším spôsobom pre váš domáci komfort. Aktuálne ide o veľmi cenený variant sauny, pretože dokáže vyhovieť individuálnym požiadavkám alebo ich vie dokonca splniť všetky hneď naraz.

 

Napíšte komentár

 • JohnCeary
  JohnCeary
  streda, 06 september 2017 17:29

  http://WriteMyEssay.us.com/

 • Alfreddax
  Alfreddax
  piatok, 01 september 2017 23:27

  Cialis

 • Alfreddax
  Alfreddax
  piatok, 25 august 2017 19:30

  wh0cd792927 buy motilium online

 • Alfreddax
  Alfreddax
  utorok, 28 február 2017 01:09

  wh0cd816480 order cafergot

 • asmi5t60z6
  asmi5t60z6
  streda, 14 december 2016 17:59

  apcalis avalide propeciaforlesscom azithromycin 500 mg tablets tetracycline clicking here eulexin prinivil cefadroxil silagra without prescription


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.