Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Vyskúšajte páperový vankúš a na klasický zabudnete

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL streda, 15 október 2014 14:11

Mali ste záujem o páperový vankúš alebo celú perinu a nakoniec vás od nákupu odstrašili povery a mýty, ktoré sa k tejto téme viažu? Myslíte si, že sa perie ťažko udržuje, periny sú ťažké a navyše nevhodné pre alergikov? Celý rad povier už moderná doba dávno prekonala, poďme sa radšej pozrieť na nevyvrátiteľné výhody týchto produktov. Možno zmeníte názor a páperový vankúš si zakúpite ešte dnes.

 

 

Páperové vankúše doposiaľ neprekonané

Lôžkoviny s umelým vláknom sa na trhu objavili ihneď po revolúcii a stali sa okamžitým hitom, ktorý medzi nás prišiel zo západného sveta. Pre lepší marketing sa domáce klasické perie očiernilo a poukázalo sa na neho, ako na hlavný alergén. V ostatných ohľadoch neboli páperové vankúše doposiaľ prekonané.

Medzi hlavné výhody peria jednoznačne patrí hrejivosť, ľahkosť, trvanlivosť a v neposlednom rade aj plnivosť. V tomto smere umelé vlákno dosť výrazne zaostáva a nikdy sa nestane ani plnohodnotným konkurentom.

 

pp154-89-1 -1 -1 29491Páperové vankúše nestrácajú tvar

Podarilo sa vám nájsť vankúš z umelého vlákna, ktorý sa po niekoľkých mesiacoch pravidelného používania uležal? Potom nie ste sami. Drvivá väčšina zákazníkov si kúpi nadýchaný vankúš a neskoršie na nich v spálni čaká len deka pod hlavu.

Páperové vankúše si svoju stálosť a nadýchanosť udržujú po celú dobu svojho používania. Vďaka svojej schopnosti nasať maximum vzduchu sú tieto vankúše skvelou oporou pre krčnú chrbticu a kvalitnejší spánok. V tomto ohľade ešte nebolo vyrobené vlákno, ktoré by sa aspoň priblížilo k bezkonkurenčnému páperiu. A ako ste na tom vy? Stále spíte na stľapčenom vankúši alebo chcete zmenu?

 

Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie informácie o páperových výrobkoch, prejdite na internetovú stránku výrobcu na adrese www.spanekvperi.cz.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.