Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 20 január 2020

Zmyselná harmónia a rovnováha - to je Feng Shui

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL štvrtok, 23 október 2014 12:13

Možno ste už o Feng Shui počuli a je dosť možné, že už máte niektorú z izieb zariadenú presne podľa týchto zákonitostí. V starej Číne tento spôsob života predstavoval umenie udržovať sa v správnej rovnováhe medzi vodou a vetrom. Voda je zdrojom všetkej zemskej energie, bez ktorej by neexistoval život tak, ako v dnešnej podobe poznáme a vietor je zas zdrojom energie z nebies. Pokiaľ dokážeme tieto dva elementy zladiť do optimálneho využitia človeka, stane sa náš život plnohodnotnejší, vitálnejší a menej stresujúci. Feng Shui je celým komplexom pravidiel a prístupov. Aktuálne sa veľmi často stretávame s úpravou domov a jednotlivých pokojov do tejto idylickej rovnováhy.

 

 

gulaBrúsená guľa Feng Shui

Na Feng Shui môžeme pozerať z niekoľkých odlišných uhlov pohľadu. Niekto sa snaží nájsť rovnováhu sám v sebe a tí ďalší snívajú o krásnej záhrade presne v tomto staročínskom štýle. Neexistuje zaručený recept, ktorý funguje na všetkých rovnako, každý si musí nájsť svoje farby, symboly a prvky, ktoré pohladia práve tú jeho dušu.

Základom však zostává dostatok čerstvého vzduchu, pramenitej vody a v neposlednom rade svetla. Brúsené gule a sklíčka sa tak stávajú skvelým doplnkom pre dopravu potrebného množstva svetla do vašich izieb. Vďaka tomu sa vaša domácnosť stane presvetlenejšou a vnesie do vašich sŕdc omnoho viac farieb a radostí.

 

Sklíčka Feng Shui na zavesenie

Sklíčka Feng Shui fungujú úplne jednoducho. Stačí ich zavesiť podľa určených pravidiel k oknu, kde budú v priebehu dňa odrážať svetlo, a tým do miestností vnesú dostatok energie a harmónie.

Internetová predajňa Knihydobra vás pozýva na nákup týchto predmetov vo veľmi príjemnej cenovej relácii. Pokiaľ by vás ponuka oslovila a zaujímal by vás ešte ďalší sortiment, môžete navštíviť jej kamennú predajňu, kde nájdete vždy o niečo navyše.

 

V prípade vášho záujmu o staročínsky štýl Feng Shui navštívte internetové stránky predajcu na adrese www.knihydobra.cz

Napíšte komentár

 • MichaelSix
  MichaelSix
  sobota, 02 september 2017 10:41

  wh0cd398109 generic seroquel buy levaquin online baclofen 10 mg tablet

 • EugeneNeani
  EugeneNeani
  nedeľa, 18 jún 2017 22:18

  wh0cd95806 Cost Of Viagra prednisone online Buy Lasix Online


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.