Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 27 september 2021

Potešte svoje dieťa hračkou s pridanou hodnotou

Zverejnené v RODINA štvrtok, 04 december 2014 17:04

Vianoce sú tu čo nevidieť, a preto je ten najvyšší čas začať uvažovať o vhodnom darčeku pre vaše ratolesti. Najväčšiu radosť v nich spôsobia zrejme hračky, a preto by nemali chýbať pod žiadnym vianočným stromčekom. Ich výrobcovia rok čo rok prichádzajú na trh s novinkami, ktoré sa pýšia svojim moderným spracovaním a pokročilými technológiami. Je však potrebné, aby hračka okrem svojho dizajnu, prevedenia a schopnosti zabaviť dokázala dieťaťu poskytnúť aj určitú pridanú hodnotu, ktorá prispeje k rozvinutiu jeho osobnosti. A práve také hračky vám chceme priblížiť.

 

Zábavná a nenásilná forma učenia sa

Už od malého veku je vhodné do hry s deťmi zapájať aj edukačné hračky. Tie zabezpečia tvorbu základov, na ktorých môžu neskôr stavať v škole reálne vedomosti a budovať tak základ intelektu a všeobecného rozhľadu. Internetový obchod Hopko.sk vám ponúka široký výber hračiek určených práve na tento účel. Vďaka nim sa hranie premení na zábavnú a nenásilnú formu učenia sa, ktorá deťom neskôr výrazne pomôže prijímať nové vedomosti v škole.

Hračky, ktoré podporia kreativitu

Inteligentné hračky sú dostupné pre všetky vekové kategórie detí, dokonca aj pre tých úplne najmenších. Okrem hračiek ako drevená abeceda, spoločenských hier, puzzle či zvukových hračiek sa v ponuke internetového obchodu Hopko.sk nachádzajú aj kreatívne hračky. Tie deti zabavia, no donútia ich do hry zapojiť aj svoju vlastnú predstavivosť a manuálne zručnosti. Zaujímavá je napríklad sada umožňujúca chlapcom poskladať si a namaľovať svoj vlastný model auta z jednotlivých dielcov dostupných v balení s použitím zmenšenín náradia, aké sa nachádza aj v skutočných autodielňach.

 

Len prírodné materiály

Obrovskou výhodou edukačných a kreatívnych hračiek je aj ich čisto prírodný materiál, zväčša drevo, bez použitia škodlivých farieb či lakov. Všetky produkty z eshopu Hopko.sk sú vyrobené v krajinách EU, preto sa nemusíte báť, že by ste si zakúpili hračku z Číny. Ak sa rozhodnete potešiť vaše dieťa hračkou s pridanou hodnotou, po jej objednaní ju budete mať doma expresne rýchlo. Navyše, ku každej objednávke dostanete aj malý darček.

Kompletný sortiment hračiek nájdete na www.hopko.sk

 

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.