Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 27 september 2021

Čo spôsobuje vysušovanie pleti a ako sa starať o suchú pokožku?

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL streda, 21 január 2015 22:28

Suchá koža je jedným z najčastejších kožných problémov v populácií. Prejavuje sa najmä jemnými bielymi šupinkami na povrchu pokožky, pocitmi pálenia či extrémnej citlivosti. Čo všetko spôsobuje vysušovanie kože a ako môžete prispieť k jeho eliminácií?

 

Faktory vplývajúce na vysušovanie pokožky

Suchá pokožka je do istej miery fyziologickou záležitosťou. Čím viac starneme, tým koža stráca schopnosť prirodzenej hydratácie a logicky sa viac vysušuje. Aj z toho sa dá odvodiť fakt, že ľudia, ktorí trpia suchou kožou už v mladosti, starnú na pohľad rýchlejšie ako tí s kožou normálnou alebo mastnou. Vysušovanie pokožky však môže spôsobovať aj rad exogénnych faktorov. A to najmä kozmetika s obsahom alkoholu, mydlá, v ktorých je zakomponovaný nadbytok chlóru či nadmerné umývanie sa. Na kožu tiež nepriaznivo vplýva dlhodobý pobyt v klimatizovaných miestnostiach, ktorých vzduch nemá dostatočnú vlhkosť. Koža stráca vlahu aj vtedy, ak nedodržiavame pitný režim, neprijímame v potrave dostatok vitamínov či fajčíme. Je preukázaný aj vplyv chladu, ktorého najčastejším účinkom na kožu je práve vysušovanie.

 

Amarantový olej – hydratuje, upokojuje a regeneruje

Ak je vašim problémom suchá koža, musíte sa o ňu náležite starať. Neodporúča sa používanie agresívnej kozmetiky s množstvom konzervantov, ale skôr prípravky na prírodnej báze. Najmä tie so schopnosťou hydratácie a upokojovania podráždenia. Práve takým prípravkom je aj amarantový olej. Ten je primárne určený na bežné ošetrovanie vysušenej pokožky, ktorú jednak hĺbkovo hydratuje, zjemňuje jej začervenanie a vďaka obsahovej látke skvalén naštartuje jej regeneračný proces. Amarantový olej môžu používať naozaj všetci bez ohľadu na vek, dokonca aj malé deti. Okrem určenia na starostlivosť o suchú pleť je amarantový olej účinný aj na ošetrenie kože po nadmernej expozícií UV žiareniu, po rádioterapií či ako efektívna prevencia vzniku strií.

Amarantový olej, ale aj množstvo iných produktov určených na suchú pleť si môžete zakúpiť v internetovom obchode Maxcare.sk.

 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer FINEP ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.