Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 18 august 2019

Dámy s vodičským preukazom, zbystrite pozornosť!

Zverejnené v ZAUJALO NÁS streda, 12 august 2015 21:30

Zvýšte svoje sebavedomie za volantom

Máte auto aj vodičský preukaz, no pri šoférovaní sa necítite istá. Bojíte sa dlhších trás a pri jazde v pozícií šoféra sa vám trasú kolená. Prekonajte svoj strach a získajte potrebnú istotu pod vedením skutočných profesionálov. Tí vás svojimi schopnosťami učiť jazdiť a trpezlivosťou určite posunú na vyšší level a spoločne s nimi získate potrebné skúsenosti.

Na tento účel vám doporučujeme autoskola-feki.sk. V nej sa môžete na bratislavských cestách nielen naučiť šoférovať, ale aj vycibriť vaše doterajšie schopnosti. Autoškola disponuje šikovnými vozidlami ideálnymi na výučbu, modernými učebňami a trenažérmi, vďaka čomu si šoférovanie môžete precvičiť aj „nasucho“ pred postavením sa na skutočnú cestnú vozovku. Všetko pod vedením skúsených inštruktorov, ktorý vám poskytnú cenné rady.

Pre všetky dámy, ktoré sa boja šoférovať alebo už dlho nesedeli za volantom, ponúkame kondičné jazdy v Bratislave. Vďaka nim získate priestor na zdokonalenie sa a získanie väčšieho sebavedomia na ceste. Kondičné jazdy sú určené aj pre šoférky, ktoré po získaní vodičského oprávnenia nemali žiadnu prax vo vedení osobných vozidiel. Každá kondičná jazda trvá 90 minút, pričom objednať si ich môžete také množstvo, aké potrebujete.

 

Pre maximálne pohodlie počas jazdy

Na podmienkach šoférovania sa výrazne podieľa aj komfort vo vozidle. Ak ho v súčasnosti nemáte, poobzerajte sa po zaujímavých doplnkoch, ktoré ho zaručene vytvoria. Jedným z nich sú aj lakťové opierky. Vďaka nim znížite zaťaženie vašej ruky a uvoľníte jej svalstvo, čím bude vaše telo počas jazdy viac zrelaxované. Opierku si navyše môžete ľubovoľne polohovať tak, aby bolo pre vás sedenie za volantom čo najviac pohodlné. Objednajte si lakťové opierky do auta pre konkrétny typ vozidla v šiestich rozličných farebných prevedeniach na Autovybava.sk.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.