Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 máj 2019

Erotické pomôcky ako praktický darček, ktorý zvýši vášeň vo vzťahu

Zverejnené v SEX a VZŤAHY streda, 12 august 2015 21:40

Kto by už len nemiloval vášeň v posteli. Pre mnoho ľudí je dokonca hlavnou motiváciou na prežitie celého dňa s cieľom dostať sa večer do postele a tam ju naplno zažívať so svojim partnerom. Ak sa však vášeň postupne vytráca, alebo túžite po malej zmene a experimente, vyskúšate pri posteľových hrách rozličné erotické pomôcky. S nimi objavíte úplne iný rozmer milovania s vašim partnerom a v prípade, ak partnera nemáte, tak ho pomôcky efektne nahradia.

Pri kúpe sa nemusíte červenať

Navštívte svoj obľúbený sexshop a rozhliadnite sa v jeho ponuke. Nehanbite sa a nechajte naplno pôsobiť vaše túžby. Ak sa však červenáte a nedokážete vstúpiť do kamennej predajne, dnes si našťastie môžete erotické pomôcky kúpiť aj úplne anonymne prostredníctvom internetového obchodu. V ňom sa nemusíte v ničom obmedzovať a vybrať si naozaj to, po čom túžite.

Vášnivé erotické darčeky

Takmer každá žena má doma vibrátor, ktorý môže mať hneď viaceré podoby. No ten nepredstavuje ani zďaleka jediný vášnivý doplnok, ktorý vás zaujme. Možno ste doteraz ani netušili, čo všetko šikovní dizajnéri vymysleli. Každého určite potešia erotické darčeky, a vy pravdepodobne nebudete žiadna výnimka. Potešte preto samú seba alebo aj vášho partnera a vyberte vám pomôcku, ktorá zvýši váš sexuálny apetít. Siahnuť môžete po jednej z erotických párových hier, kúpiť si zvonček rozkoše, sex kocku či intímny balíček pre ženu. Týmito darčekmi môžete rovnako obdarovať aj niekoho, koho dobre poznáte.

 

Erotické darčeky pre muža

Má váš partner sviatok a neviete, čo mu naň dáte? Skúste zaexperimentovať práve erotickými doplnkami. Nimi navyše potešíte nielen jeho, ale aj seba. Zaujímavé erotické pomôcky pre mužov zahŕňajú napríklad praktické krúžky, ktoré zlepšujú erekciu či rozličné masturbáry alebo tlakové pumpy, s ktorými si bude môcť užívať rozkoš, aj keď budete odcestovaná. Vyskúšate nimi obdarovať aj vášho muža. Zaručene budete žať úspech.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.