Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 25 august 2019

Ako navrhovať vstavanú skriňu?

Zverejnené v BÝVANIE streda, 12 august 2015 22:06

Najefektnejší spôsob úložných priestorov v domácnosti je bezpochyby vstavané skriňa. Vďaka nej už nikdy nebudete pociťovať nedostatok miesta a uskladníte v nej naozaj všetko, čo potrebujete. Od oblečenia, obuvi, až po domáce potreby. Ako ju však navrhnúť tak, aby bola plne funkčná a čo najviac kvalitná?

Nájdite správne miesto a zmerajte jeho rozmery

Prvým krokom pri návrhu vstavanej skrine je voľba rozmerov. Nájdite preto vo vašej domácnosti ideálny priestor na jej umiestnenie, pričom je ideálne, ak môže siahať od steny k stene. Nielenže využijete maximálny potenciál miestnosti, no navyše ušetríte až stovky eur. Nebudú totiž potrebné žiadne bočné dosky. Ak je priestor, do ktorého chcete vložiť vstavanú skriňu, príliš úzky, zvoľte jej minimálnu hĺbku aspoň na 60 cm. Menšia by totiž spôsobila obrovskú neprehľadnosť v uložených veciach.

Zamerajte sa na kvalitné kovanie

Aj keď kovanie ve skriniach nevidno, stojí na ňom ich úspech. Vyberajte si preto kvalitné nábytkové kovania aj do vašej budúcej vstavanej skrine. Vďaka nim predĺžite jej životnosť, no navyše si uľahčíte jej využívanie. A to napríklad v prípade zásuviek, ktoré efektne vysuniete alebo zasuniete bez žiadneho hluku či zbytočného búchania, ak to preženiete s vynaloženou silou.

Posuvné systémy na vstavané skrine

Medzi kovania patria aj posuvné systémy na vstavané skrine. Tie zabezpečujú bezproblémový chod posuvných dverí. Skladajú sa z krycieho profilu, na ktorý sa nasádza spodné a horné vedenie. Dajte si rovnako záležať, aby boli tieto posuvné systémy čo najkvalitnejšie.

Prehľadné úložné priestory

Zabúdať netreba ani na návrh prevedenia jednotlivých úložných priestorov. Pri tomto kroku sa odporúča zhodnotiť, či svoje oblečenie skôr vešiate na ramienka, alebo ukladáte do políc. Vždy sa však snažte rozumne skombinovať všetky dostupné formy úložných priestorov, a teda do svojej skrine zahrnúť aj vešania, aj police, aj zásuvky. Prehľad v stavanej skrini okrem vysokej variability odkladacích miest zvýši aj led osvetlenie od spoločnosti Ecologic.sk. Zabezpečíme návrh led osvetlenia a jeho následnú realizáciu, s ktorou bude vaša vstavaná skriňa dokonalá.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.