Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Využite zostávajúce dni leta na malé úpravy vo vašej obývačke

Zverejnené v BÝVANIE streda, 12 august 2015 22:13

Letné obdobie je ideálne na uskutočnenie zmien v bývaní, a to ako v jeho interiérovej, tak aj exteriérovej časti. Nemusí sa však jednať vždy o radikálne stavebné úpravy, pretože veľké veci dokáže spraviť napríklad aj výmena nábytku. Využije preto zostávajúce dni leta a vynovte aj vaše bývanie.

Reprezentatívny nábytok do vašej obývačky

Obývačka je miestnosťou, ktorá si v interiéri zaslúži najväčšiu pozornosť. Trávime v nej najviac času, hostíme všetky návštevy, a preto musí byť pohodlná a vyzerať reprezentatívne. Ak preto nábytok v nej umiestnený už nespĺňa vaše aktuálne nároky, vymeňte ho za nový. Buď si vyberte celú obývaciu zostavu, ale si nábytok vyskladajte sami. A to napríklad z mnohých kolekcií, ktoré vám ponúka populárny nábytok Black Red White. V nich nájdete zariadenie vhodné ako do moderných, tak aj do tradičných interiérov, drevené, ako aj pestrofarebné prevedenia nábytku do obývačky. Navyše, vždy za skvelé ceny, ktoré spolu s vysokou kvalitou a atraktívnym dizajnom určite oslovia aj vás.

Stavte na koženú sedačku

Nábytok do obývačky by bol vyriešený, na rad prichádza sedačka. Ak chcete, aby vaša obývačka vyzerala naozaj luxusne, stavte na kožu. Tá do každej obývačky prinesie obrovský pôvab a dávku vznešenosti. Navyše, kožená sedačka je investíciou do budúcnosti, ktorá sa vám vráti vo forme jej dlhoročného bezproblémového využívania. Navštívte obchod Najlepsinabytok.sk, kde na vás čaká široká ponuka sedacích súprav vyrobených z tradičnej ako aj brúsenej kože.

 

Efektné tienenie na balkón

Ak máte z vašej obývačky vchod na balkón a vadí vám, ak naň príliš svieti slnko, prinášame vám tip na jednoduché a relatívne lacné riešenie. Počas slnečných dní, no naopak aj počas prehánok vám určite vadí počasia a na svojom balkóne by ste si v pohodlí posedeli aj napriek nemu. Vtedy pomôžu markízy. Už za pár stoviek eur si môžete zabezpečiť kvalitné tienenie, ktoré vás navyše nebude stáť takmer žiadnu námahu pri jeho inštalácií.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.