Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Rozšírte zbierku svojich kníh

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS streda, 12 august 2015 22:18

Kniha je najlepším priateľom každého z nás. Ponúka nám možnosť zabudnúť na denné starosti a aspoň na chvíľu sa ponoriť do iného sveta, ktorý nás čaká práve v deji kníh. Zároveň nám umožňuje neustále čerpať nové informácie, ktoré následne využívame pri štúdiu alebo v práci. Rozšírte zbierku svojich kníh aj vy a prijmite pozvanie do populárneho internetového kníhkupectva Uniknihy.sk.

 

Kúpa knihy online sa platí

Tak ako iný tovar, tak aj knihy sme si zvykli nakupovať cez internet. Prednosťou tejto možnosti je jednak dostupný výber, ale často aj rapídne nižšie ceny v porovnaní s kamennými kníhkupectvami. Navyše, v jednej internetovej predajni môžete nájsť nielen beletriu, ale aj odborné publikácie z mnohých oblastí spoločnosti. Navštívte preto aj vy Uniknihy a kúpte si knihy online.

Knihy pre právnikov, ekonómov, technikov, ale aj pre iné profesie či na rozšírenie obzoru

Aj keď nikdy nie je na škodu dozvedieť sa niečo viac,práve kniha je tým najlepším zdrojom informácií. Právnická literatúra zahŕňajúca základné princípy práva, výklady jednotlivých predpisov ako aj ich plné znenia, knihy pre ekonómov, manažérov, ale napríklad aj pre architektov, technikov či farmaceutom nájdete v Uniknihách v naozaj veľkom množstve a navyše za skvelé ceny.

Vyberte si z ekníh vaše obľúbené tituly

Okrem klasických kníh sú dostupné aj čoraz viac populárnejšie eknihy. Tie môžete začať čítať ihneď po tom, ako si ich objednáte a zaplatíte. A to napríklad v čítačke kníh, ale aj vo vašom tablete či dokonca v smartfóne. Vďaka nim budete mať svoju obľúbenú knihu vždy poruke a bude vám môcť spríjemniť voľný čas. Vyberte si z ekníh vaše obľúbené tituly aj vy.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.