Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Na čo nezabúdať pri prerábaní bývania v paneláku?

Zverejnené v BÝVANIE streda, 12 august 2015 22:25

Rozmýšľate nad prerobením svojho bývania v paneláku tak, aby bolo moderné nielen z hľadiska zariadenia, ale aj technológií? Chcete renováciou ušetriť peniaze na ďalšiu prevádzku, zvýšiť bezpečnosť bývania a jeho komfort? Aj na toto by ste nemali zabúdať.

Koniec únikom tepla

Najväčším problémom starších domácností sú úniky tepla. I keď väčšina ľudí si myslí, že ich dokáže úplne eliminovať výmenou okien alebo zateplením fasády, veľmi sa mýlia. Množstvo tepla totiž kvôli jeho prirodzenému stúpaniu nahor uniká práve cez strechu. Zateplenie je najviac podceňované na bytových domoch či panelákoch, kde tvorí strechu často len betónový preklad s asfaltovým povrchom. Na zníženie energetickej náročnosti týchto budov preto pomôže zateplenie plochej strechy. Na tento úkon sa v súčasnosti používajú rozličné minerálne materiály alebo expandovaný a extrudovaný polystyrén. Nevyhnutnou súčasťou izolácie je aj hydroizolácia, ktorá zabráni únikom vlhkosti pod strechu.

 

Trápi vás hluk od susedov? Zničte ho zvukovou izoláciou

Okrem tepla a vlhkosti nás v bytových domoch často trápi aj nadmerný hluk. Ten dokáže odstrániť zvuková izolácia steny. Zvuková izolácia má dve formy. Na odizolovanie šírenia bežného hovoreného slova od susedov postačí jej kontaktné prevedenie. Ide o pokladanie zvukového izolantu priamo na stenu bez žiadnej vzduchovej medzery. Hrúbka takejto izolácie dosahuje približne do 5 cm, preto výrazne neukrojí z vášho bývania. Na odizolovanie silnejších zvukov je ideálny bezkontaktný systém. Ten tvorí konštrukcia, ktorá sa nedotýka steny a je kotvená o podlahu a strop. Konštrukcia sa uzatvára izolačným materiálom, pričom medzi ním a stenou zostáva vzduchová medzera. Nevýhodou tejto účinnejšej izolácie je však hrúbka, ktorá dosahuje až 10 cm.

 

Niekoľko desiatok rokov staré rozvody je nevyhnutné vymeniť

Pri renovácií bývania je potrebné myslieť aj na rozvody. Ak bývate v staršom byte, jednotlivé rozvody môžu mať aj viac než 50 rokov a ani zďaleka nespĺňajú dnes požadované štandardy. Využite preto služby spoločnosti PSgroup a zvýšte bezpečnosť vo vašej domácnosti. Zabezpečujeme výmenu rozvodov, vďaka ktorej vo vašom bývaní nehrozia žiadne nehody spojené so zlyhaním jednotlivých sietí.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.