Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 21 október 2019

Vyrazte na internetové nákupy obuvi a lacných kabeliek

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA streda, 12 august 2015 22:40

Leto sa postupne končí a už o pár týždňov nastúpi jeseň. Aj preto sa v našich šatníkoch začnú postupne objavovať popri letných veciach aj prechodné. A obuv a doplnky nie sú žiadnou výnimkou. Vyrazte preto na internetové nákupy a rozhliadnite sa nielen po zlacnených letných veciach, ale aj po novej kolekcií oblečenia, topánok a kabeliek.

Pohodlné šľapky na leto

Plánujete ešte dovolenku alebo výlet k vode? Nezabúdajte, že do vody či na pláž si musíte zobrať vhodnú obuv. Tá by mala byť vyrobená z materiálov, ktoré dobre znášajú vodu a zároveň byť maximálne pohodlné. Uvedené podmienky spĺňa obuv značky Ipanema. Tá zahŕňa mnohé modely šlapiek, a to ako pre deti, tak aj pre dospelé dámy či pánov. Nájdete v nej rozličné veselé a farebné modely, tak aj mnohé elegantné a jemnejšie prevedenia. Navštívte internetový obchod Shoexpres, kde túto obuv nájdete. Ponúkame Ipanema šľapky, teraz navyše za akciové výpredajové ceny.

 

Kvalitná kožená obuv Bugatti

Reprezentantom obuvi na nadchádzajúci sezónu je kolekcia slávnej značky Bugatti. Tá vám prináša kvalitné kožené prevedenia obuvi, v ktorých sa budete cítiť maximálne pohodlne počas chladného jesenného dňa či dokonca aj cez zimu. V tejto obuvi budú vaše nohy v komforte a ostanú vždy v suchu. A to vďaka kvalitnej koži a povrchovým úpravám, ktoré sú pri výrobe použité. V kolekcií nájdete nielen štýlové topánky Bugatti pre dámy, ale aj atraktívnu obuv pre mužov.

 

Nezabúdajte, že topánky musia ladiť s kabelkou

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.