Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 20 november 2019

Pripravte svoj šatník na jeseň

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA streda, 12 august 2015 22:48

Tričká s krátkym rukávom či ľahké prehozy postupne nahradia hrubšie svetre či tuniky. Už onedlho je tu jeseň, ktorá je typická nízkymi rannými a večernými teplotami. Aj preto nezaháľajte a poobzerajte sa po zaujímavých kúskoch, ktoré doplnia váš šatník práve na obdobie jesene.

Svetríková sezóna prichádza

Mäkké, príjemné a ľahko kombinovateľné. Práve také sú pohodlné dámske svetre. Tie predstavujú naozaj univerzálny kus oblečenia, ktorý využijete kedykoľvek a zladíte s čímkoľvek. Tenšie svetríky využijete ako jednu z vrstiev vášho outfitu a doplníte ním napríklad blúzku či tričko. Hrubšie vás navyše dokonale zahrejú a často nahradia aj vrchný diel oblečenia vo forme bundy. Každá dáma musí mať vo svojej výbave hneď niekoľko prevedení svetríkov, a to v rozličných strihoch, farbách či vzoroch. Ak ich nemáte dostatok, poponáhľajte sa. Svetríková sezóna totiž už čoskoro začína.

Praktické tuniky a kardigány

Veľmi praktickým vrchným dielom oblečenia využiteľným aj počas jesene sú tuniky a kardigány. Tie cez seba kedykoľvek prehodíte a keď sa oteplí, tak zas zhodíte. Vďaka stredovému zapínaniu či pásu, ktorý vám umožňuje nechať si tuniku len tak prehodenú, oceníte tento diel outfitu ešte aj počas letných dní, napríklad pri rannej chôdzi do práce. Elegantné tuniky a kardigány môžete napríklad skombinovať k legínam a lodičkám, športové zas k rifliam a teniskám. Dokážete sa s nimi dokonale vyhrať, a tak si vytvoriť požadovaný pohodlný outfit takmer na každú príležitosť.

Lodičky sa dostávajú opäť na scénu

Počas letnej sezóny ste ako obuv zväčša preferovali otvorené sandále či šľapky, v ktorých noha neustále dýchala. No už onedlho ich nosiť môcť nebudete. Nahradí ich uzavretá obuv, a to napríklad vo forme lodičiek. Majte ich v svojom botníku vždy dostatok, aby ste ich dokázali farebne zladiť s vašim oblečením. Lacné lodičky z Trendovo.sk vás dokonca budú stáť len zlomok ceny, za akú by ste ich kúpili v bežných obchodoch. Dostupné sú v čiernej klasike, ako aj v zaujímavých farebných prevedeniach. Poponáhľajte sa a objednajte si aj vy tie, ktoré vás už na prvý pohľad dostanú.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.