Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
streda, 17 júl 2019

Pôžičky, ktoré vám vrátia časť minutých peňazí späť

Zverejnené v RADY NA NEZAPLATENIE streda, 12 august 2015 22:57

Chcete prerábať vaše bývanie, kúpiť si nový nábytok, nahradiť pokazený elektrospotrebič alebo sa potešiť neskorou letnou dovolenkou? Sú však vašim problémom peniaze, ktorých aktuálna výška na vašom konte nedosahuje sumu, ktorú potrebujete? Dnes to už nemusí byť žiaden problém. Výhodná pôžička čaká len na vaše požiadanie.

Len za 16€ mesačne

Najľahšia pôžička od Slovenskej požičovne vám ponúka 600 až 5000 EUR len za 16€ mesačne. Vďaka nej si môžete nakúpiť naozaj čokoľvek a svoje peniaze môžete mať na účte už do 24 hodín od podania žiadosti. To môžete uskutočniť buď telefonicky alebo zavolaním na kontaktné centrum, ktoré vám sprostredkuje krátke a rýchle stretnutie so zástupcom spoločnosti.

 

Nákupná pôžička pripíše 5% z nákupu späť na vaše konto

Okrem Najľahšej pôžičky si rovnako jednoducho vybavíte aj Nákupnú pôžičku. Jej výška ostáva rovnaká, a teda od 600 do 5000 EUR. Avšak s tým rozdielom, že ihneď po nákupoch vám bude vrátených až 5% z ich hodnoty. Ak si preto zoberiete pôžičku vo výške 5000 EUR, naspať môžete získať až 250 EUR. Na vrátenie peňazí je nutné výšku nákupu zdokladovať originálnym pokladničným bločkom.

Férové jednanie garantované členstvom v prestížnej bankovej skupine

Presne rovnaké podmienky  vám ponúkajú aj finančné produkty dostupné na quatropozicky.sk. Zvoľte si požadovanú výšku pôžičky, požiadajte o ňu aj online a bez zbytočného dokladovania budú peniaze na vašom účte k dispozícií do jedného dňa. Za jej vybavenie neplatíte ani cent a rovnako vám bude vrátených až 5% z minutej sumy na rozličné nákupy. Nezáleží, čí peniaze použijete na kúpu obývačky, renováciu kuchyne či na splnenie svojho cestovateľského sna. Stačí, ak doložíte všetky bločky do 3 mesiacov od uskutočnenia nákupu. Quatropožičky navyše predstavujú istotu férového prístupu ku klientom, keďže spoločnosť, ktorá ich poskytuje, patrí do bankovej skupiny VUB INTENSA SAOPAOLO.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.