Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 14 október 2019

Pre vašu vlastnú firmu

Zverejnené v ZAUJALO NÁS streda, 12 august 2015 23:07

Založenie firmy bez starostí

Rozhodli ste sa prevziať zodpovednosť za svoj život na vlastné plecia a chcete začať podnikať? Máte premyslený váš podnikateľský plán a stojí pred naplnením vášho sna o vlastnej firme už len jej založenie. Zbavte sa starostí s behaním po úradoch a vybavte všetko s maximálnym pohodlím. Založenie s.r.o. je náročný proces, ktorý si vyžaduje znalosti predpisov, problematiky a obrovskú dávku trpezlivosti. Ak si na tento proces netrúfate, pomôže vám Onlineinvest. Zariadime založenie s.r.o. spoločností, a nielen to. V balíku služieb získate aj kompletné poradenstvo spojené so začiatkami podnikania, vypracovanie všetkých potrebných dokumentov, ktoré vy už len podpíšete, zápis do obchodného registra aj s poplatkami či zaregistrovanie na daňový úrad.

Výhodné virtuálne sídlo

Každá spoločnosť potrebuje mať svoje sídlo. Ak však podnikáte doma či na inom mieste a nechcete ho uvádzať ako svoju oficiálnu adresu, môžete mať problém. No nie v tom prípade, ak využijete ďalšiu službu Onlineinvest. Ponúkame virtuálne sídlo firmy, ktoré sa stane vašou oficiálnou kontaktnou adresou bez zbytočne veľkých poplatkov za prenájom administratívnych priestorov. Je možné si prenajať virtuálne sídlo až na 6 lukratívnych adresách v Bratislave. Okrem adresy v Bratislave získate aj ďalšiu výhodu, a to zníženú pravdepodobnosť na kontroly Finančnou správou. Z dôvodu vysokého počtu podnikateľských subjektov v tomto regióne je šanca na kontrolu až 10-krát menšia, než v iných oblastiach Slovenska.

 

Tonery, ktoré vám ušetria peniaze

Podnikanie sa nezaobíde bez tlačiarne. Náklady na jej zaobstaranie sú dnes veľmi malé, no väčšie peniaze musíte investovať do jej prevádzky, inak povedané, do kúpy tonerov. No nie v tom prípade, ak používate alternatívne tonery. Tie ponúkajú rovnakú kvalitu a životnosť ako originálne, no za menšie peniaze. Vyberte si kompatibilné tonery aj pre váš typ tlačiarne.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.