Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Budovanie moderného interiéru pomocou tekutej tapety

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 17 august 2015 21:04

Vybudovanie moderného a dizajnovo nadčasového interiéru nie je až tak ťažkou úlohou, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Možno si teraz hovoríte, že ide o otázku peňazí. Po pravde povedané je to práve naopak. Vytvoriť vkusný interiér s minimálnym množstvom finančných prostriedkov je to, o čom sa tu bavíme. Predstavme si preto tekuté tapety. Jedná sa o horúcu novinku na slovenskom trhu, ktorá sa ešte doteraz nedostala do širšieho podvedomia zákazníkov. Mnoho ľudí si asi teraz predstavuje, ako by taká tekutá tapeta mohla vyzerať, steká po stene, alebo sa na ňu nalieva? Verte tomu alebo nie, ale ani jeden z uvedených variantov nie je správny. Tekutá tapeta sa predáva v vrecovanom sypkom stave a nanáša sa ako omietka.

 

Tekutá tapeta ako dekoratívna omietka

Tekutá tapeta je vo svojej podstate dekoratívna omietka, ktorá je vhodná takmer do všetkých izieb. Príprava materiálu vám nezaberie príliš času a nanášanie sa podobá naťahovaniu sadry. Jednoducho ju nariedite vodou podľa predpísaného návodu a nanesiete na stenu namiesto tradičných pásov tapiet.

 

Tekuté tapety prinášajú do sveta bytovej architektúry úplne nový rozmer a v neposlednom rade aj množstvo výhod. Hlavné prednosti spočívajú v komplexnejšom použití. Tekuté tapety sa dajú bez akýchkoľvek ťažkostí naniesť do problematických miest ako sú oblúky, arkiere. Rovnako tak si hravo poradí s vlhkejšími alebo naopak suchšími miestnosťami.

 

Bavlnené tekuté tapety

Tekuté tapety sa vyrábajú s celulózy, hodvábu, bavlny a navyše neobsahujú žiadne chemické rozpúšťadlá. Ďalšou nespornou výhodou týchto tapiet je fakt, že sú odolné voči účinkom slnečného žiarenia, takže neblednú. Výrobca uvádza, že ich životnosť bez akejkoľvek zmeny činí až 20 rokov.

 

Dokonca sa jedná o výborný izolant, takže vám ušetrí nemalé náklady spojené s vykurovaním izieb. Tapeta vie čiastočne pohlcovať zvuk, čím sa stáva skvelým akustickým izolantom medzi dvomi izbami alebo medzi susedmi.

 

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.