Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 18 júl 2019

Farebné tapety podporujú rozvíjanie predstavivosti detí

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 18 august 2015 10:10

Pamätáte si na časy, keď ste boli malé deti? Svet bol stále hravý, nepotrebovali sme žiadne počítače ani tablety a väčšinu času sme trávili vonku na čerstvom vzduchu. Dnešná doba je trochu iná a my sa musíme snažiť o čosi viac, aby naše deti mohli žiť kvalitný a plnohodnotný život už od malička bez ohľadu na dnešný technický svet.

 

Tapeta pre pozitívny vývoj dieťaťa

Je všeobecne známe, že na psychiku dieťaťa podstatne vplývajú farby a obrázky. Je preto potrebné, aby sme tomu prispôsobili aj priestor, v ktorom dieťa rastie a vyvíja sa. Ak ste si mysleli, že doba tapiet je nenávratne preč, zabudnite na to. Tapety na stenu sú opäť v kurze a ich pozitívne vlastnosti sa čoraz viac stávajú obľúbené a preferované. Detská izba je ideálnym priestorom pre tapetu.

 

Farebné a inšpirujúce

Detské tapety dnes nájdete v rôznych prevedeniach a štýloch. Detská tematika je rozsiahla, čo pre tvorcov tapiet znamená stále novú výzvu vytvoriť opäť niečo hravé, moderné a najmä zaujímavé. Dieťa, ktoré vyrastá v priestore, ktoré ho pozitívne ovplyvňuje, je zdravé po psychickej, ale aj fyzickej stránke. Farby umožňujú dieťaťu pozitívne rozvíjať svoju predstavivosť a podporujú jeho kreativitu a nadšenie pre radosť.

 

 

 

Tapety do detskej izby sú vhodné pre akýkoľvek typ priestoru. Nezáleží, či je detská izba malá alebo veľká. Ich správnou voľbou môžete priestor nielen opticky zväčšiť, ale zároveň ho aj zvýraznia a oživia. Dnešný trh je plný zaujímavých detských tapiet.

 

 

Pozerajte sa však predovšetkým na serióznosť predajcu a kvalitu prepracovania. Len tak sa po dlhé roky môžete tešiť nielen z kreatívnych, ale aj vysoko odolných tapiet, ktoré vydržia.

 

Vďaka tapetám na stene bude každá izba svieža a naladená na tú správnu vlnu. Nechajte sa inšpirovať najnovšími trendmi v oblasti tapiet a vyberte si tu pravú pre vaše dieťa.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.