Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 17 september 2019

4 dôvody, prečo si vybrať matrace Materasso

Zverejnené v ZDRAVIE a ŽIVOTNÝ ŠTÝL štvrtok, 20 august 2015 11:19

Počas dňa na nás číha množstvo nástrah. Všetky z našich organizmov vyčerpávajú energiu, ktorú je potrebné doplniť práve počas spánku. Čo však, keď sa už ráno budíte bez síl do nastávajúceho dňa? Vtedy treba rozhodne vymeniť matrac za nový a čo najkvalitnejší. Prečítajte si 4 dôvody, prečo si vybrať práve matrace Materasso.

1. Overené matrace pre všetkých

Spoločnosť Materasso vyrába matrace akýchkoľvek druhov, medzi ktorými si nájde svojho favorita naozaj každý. Dostupné sú klasické pružinové matrace so systémom BONNEL či taštičkovými pružinami, mäkšie matrace z PUR peny, HR peny či matrace doplnené lenivou penou. Rovnako aj latexové matrace vyrobené z čisto prírodného latexu alebo za použitia syntetických prísad, čím vzniká hydrolatex s výbornými vlastnosťami.

2. Dôraz na optimálne zdravotné podmienky matracov

Každý jeden matrac z dielne Materasso musí spĺňať 4 základné kritériá. Matrac musí byť ortopedický, teda dokonale kopírovať krivky tela, aby sme sa ráno budili čo najviac oddýchnutí. Matrace Materasso preto využívajú vlastný Fyziosystém 7, ktorý tvorí 7 zón tvrdosti pre optimálnu polohu chrbtice. Vysoký dôraz sa kladie na antialergické vlastnosti, preto sa na výrobu používajú len testované materiály, ktoré pre alergikov nepredstavujú žiadnu záťaž. Matrace musia byť klimatizačné, čo znamená, že umožňujú prirodzenú reguláciu teploty, odvod vlhkosti, sú priedušné a pomáhajú udržovať stálu teplotu tela. Na záver nesmieme zabudnúť na antiroztočovosť, keďže žiaden z používaných materiálov na výrobu matracov nie je živnou pôdou pre tieto organizmy.

3. Moderné materiály

Spoločnosť Materasso využíva len moderné materiály, ktoré prešli náročným klinickým skúšaním. Medzi najpokrokovejšie patrí napríklad pena Thermosilver, ktorá sa vyznačuje schopnosťou termoregulácie. Ak je telo rozohriate, teplo ním produkované uskladňuje a príjemne chladí. Pri neskoršom ochladení zas využíva naakumulované teplo na udržanie optimálnej telesnej teploty. Za spomenutie stojí aj HR pena s úpravou Ultrafresh, ktorá sa podieľa na likvidácií baktérií, plesní, húb či iných mikroorganizmov, ktoré sa vyskytujú v bežných matracoch.

4. Matrace Made in Slovakia

Na záver musíme spomenúť, že všetky matrace Materasso sú vyrábané na Slovensku. Aj značka Made in Slovakia je garanciou kvality a maximálneho pohodlia, ktoré vám tieto matrace ponúknu.

Svoj slovenský matrac Materasso si môžete vybrať aj v internetovom obchode Mojmatrac.sk.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.