Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 17 september 2019

Chcete mať nižšie výdavky za vykurovanie, ale nechcete investovať veľa peňazí? Ako situáciu vyriešiť?

Zverejnené v BÝVANIE pondelok, 24 august 2015 21:01

Leto sa pomaly končí a opäť príde čas premýšľať nad tým, ako v zime neminúť toľko peňazí za vykurovanie domácností. Mnohí meteorológovia sa zhodujú na tom, že tohtoročná zima nebude tak mierna, ako v predchádzajúcich dvoch rokoch, ale naopak bude mrazivá. Pre majiteľov starších rodinných domov, v ktorých teplo naozaj intenzívne uniká, to nie je dobrá správa. Každý z nás by bol radšej, keby tepelné straty domácností boli čo najnižšie. Na druhej strane ale nechceme investovať zbytočne veľa peňazí. Dá sa vôbec nájsť kompromis?

 

Vyberajte izoláciu s vysokou účinnosťou a rýchlou návratnosťou peňazí

Ak plánujete dodať svojmu domu vyššiu ochranu proti premŕzaniu a tepelným stratám, musíte vyberať z niekoľkých desiatok možností. Pokiaľ sa ale budete držať tých správnych parametrov, tak rozhodne nevyberiete zle. Zo všetkého najskôr by vás mala zaujímať účinnosť jednotlivých technológií. Účinnosť ide totiž ruka v ruke s izolačnými schopnosťami materiálov, a teda aj s výškou finančných úspor. Neoplatí sa investovať do riešení, ktoré nebudú mať dostatočnú účinnosť. A ďalej je veľmi dôležitým faktorom pri výbere tiež rýchlosť návratu investície. Návratnosť investície je priamo spojená s účinnosťou. Čím vyššia účinnosť, tým vyššie úspory na vykurovanie a tým rýchlejšia návratnosť. Najprv si teda zistite, kadiaľ uniká z domov veľké množstvo tepla a ako tomu zamedziť. Medzi najefektívnejšie riešenia v súčasnosti patrí zateplenie stropov a povál, pretože teplý ohriaty vzduch stúpa nahor a uniká práve stropom.

 

 

Magmarelax ponúka úsporu až 30% výdavkov za vykurovanie s návratnosťou do šesť rokov

Jedným z najlepšie hodnotených spôsobov, ako zatepliť povaly rodinných domov, je využitie fúkanej minerálnej izolácie Magmarelax. Jedná sa o druh minerálnej izolácie, ktorá na ploche povál vytvorí súvislú vrstvu izolačného materiálu. Vrstva nemení objem, je odolná voči vlhnutiu, plesniam, je nehorľavá, a hlavne súvislá. Na povale nevznikajú žiadne tepelné mosty, ktorými by teplo unikalo. Zateplenie povál pomocou Magmarelax je až 10x lacnejšie, než zateplenie fasády. Zaistí až 30% úspor zo súčasných nákladov na vykurovanie. Návratnosť investície na usporených financiách je v rámci 4-6 rokov.

Detailné informácie nájdete na www.magmarelax.sk.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.