Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 18 november 2019

Športové podprsenky ako nevyhnutný doplnok

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA štvrtok, 27 august 2015 21:40

Oblasť podprseniek je vďaka neustálemu vývoju a inováciám veľmi pestrá. Pre každú príležitosť, tak nájdete vhodné spodné prádlo, ktoré vám poskytne plne funkčné vlastnosti so zachovaním pohodlného nosenia a zvýšeného komfortu pri samotnom používaní. Ak sa navyše zameriate na dámske športové podprsenky, ktorých potenciál sa stáva neoddeliteľnou súčasťou celého radu žien, budete sa tešiť materiálu s naozaj dlhou životnosťou. Presne také dámske prádlo ponúka internetová predajňa Daniela prádlo, kde nájdete len tie najhorúcejšie modely. Hľadanie na webových stránkach je intuitívne a mimoriadne prehľadné, pretože všetka bielizeň je rozdelená do špecifických podkategórií.

 

Čo to sú športové podprsenky

Možno sa sami seba pýtate, ako športové podprsenky vyzerajú alebo aké výhody prinášajú. Tento typ podprseniek sa využíva najmä pri aktívnych činnostiach. Sú pri pohybe praktické a navyše poskytujú nutnú dávku pohodlia.

Dokonca sa nemusíte obávať, že by na úkor vyššie uvedených výhod boli ochudobnené na vzhľade. Práve naopak, moderné športové podprsenky z rozsiahlej ponuky internetového portálu Daniela prádlo vdýchnu vášmu telu osobité čaro.

 

 

Športové podprsenky sa stanú vašou oporou

Športové podprsenky musia nositeľkám najmä poskytnúť dokonalú oporu pri pohybovej činnosti. V tejto oblasti samotný výber nepodceňujte a naozaj si vyberte presne takú, ktorá vám padne, len tak si zaistíte maximálny komfort pri pohybe. Nesmie sa zarezávať do ramien a pozor si rovnako dajte aj na použitý materiál.

Vyberte si len takú športovú podprsenku, ktorá vám je príjemná na kožu a dokáže odvádzať pot. Ak si nie ste istí kvalitou, zamerajte sa výhradne na značkového výrobcu a moderné technologické postupy. Navyše sa zaujímajte len o také, ktoré sa vám pozdávajú aj po vzhľadovej stránke. Športové podprsenky sú elegantné a svojim spracovaním taktiež dokážu upútať pozornosť aj vášho partnera.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.