Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 20 jún 2019

Máte na povale pre lepšiu izoláciu staré seno? 21. storočie ponúka oveľa efektívnejšie materiály!

Zverejnené v BÝVANIE piatok, 28 august 2015 21:33

Tepelná izolácia starších rodinných domov v drvivej väčšine prípadov nie je na najvyššej úrovni a pri týchto stavbách dochádza k pomerne značným tepelným stratám. Majitelia takýchto domov sú si vedomí, že im uniká veľké množstvo tepla a že vykurujú doslova pánubohu do okien. Uvedomujú si tiež, že veľká časť tepla z interiéru uniká priestorom povál. Celkom logicky, pretože teplý vzduch je ľahší a redší a podľa základných fyzikálnych zákonov putuje nahor. Veľké percento majiteľov domov ale volí nedostatočné riešenia, ako stropy a povaly správne izolovať. Mnoho domácností ešte stále na zabezpečenie izolácie má na povalách vrstvu sena a slamy. Žijeme ale v 21. storočí a mať na povale seno ako izoláciu, už desiatky rokov nie je správnym variantom.

 

Nevýhod sena je mnoho

Seno a slama samozrejme dokážu zadržať aspoň malé množstvo tepla a čiastočné izolačné vlastnosti majú. V porovnaní so špeciálne vyvinutými izoláciami sú však naozaj malé. Navyše majú aj veľké množstvo negatívnych vlastností a my si tu predstavíme len tie hlavné. Seno mení objem a postupom času je ho stále nižšia vrstva. Nedokáže odolávať vlhkosti a je veľmi ľahko horľavé. Pre hmyz, hlodavce a roztoče je priamo ideálnym útočiskom, ale na povale tieto tvory nikto nechce. Rozhodne sa teda zamyslite nad tým, či by zateplenie stropov a povál nešlo vyriešiť efektívnejšie.

 

Ideálna metóda - nafúkať na povalu minerálnu izoláciu Magmarelax

Napríklad fúkaná minerálna izolácia Magmarelax je úplným opakom sena. Je totiž priamo vyvinutá, aby na povalách rodinných domov dokonale izolovala. Jedná sa o nemenný materiál, ktorý zostáva v rovnakom stave niekoľko rokov. Už od prírody je nehorľavý a tiež odolný proti vlhkosti. Je odolný aj proti pôsobeniu škodcov, ako sú hlodavce a hmyz. Vytvorená vrstva izolačného materiálu je súvislá bez tepelných mostov.

 

 

Nutná je investícia, ale rýchlo sa vráti

Pre seno tiež samozrejme hovorí jeho cena. Seno je zadarmo a je potrebné ho len pokosiť a usušiť. Izolácia Magmarelax zadarmo nie je. Avšak pri porovnaní so zateplením fasády (cca. 10 až 20-tisíc eur), je zateplenie stropov pomocou Magmarelax až 10x lacnejšie. Záleží samozrejme na veľkosti povaly. Navyše, dokáže izolácia šetriť desiatky percent nákladov na vykurovanie. Za rok môže byť úspora aj niekoľko stoviek eur. Investované peniaze sa vám na úsporách vráti v rozmedzí 4-6 rokov.

Detailné informácie o izolácii Magmarelax nájdete na www.magmarelax.sk.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.