Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
piatok, 24 január 2020

Absolútne najpredávanejší typ podprseniek, máte ho tiež?

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA utorok, 01 september 2015 21:18

 

Pri pohľade do vyťaženého módneho priemyslu v oblasti dámskej spodnej bielizne musíme vyzdvihnúť hneď niekoľko dôležitých vecí. Každým rokom sa na trhu objavuje obrovské množstvo nových kolekcií sľubujúcich komfort pri nosení, pohodlie a nižšiu cenu za súčasného použitia kvalitnejších technologických postupov pri výrobe. Nové strihy, farebné variácie, sexy vzhľad, elegancia i vyzývavosť. Všetky tieto atribúty majú aj najpredávanejší dámske podprsenky s kosticami, ktoré sa z celosvetového hľadiska stali najobľúbenejšími. Kostice dokážu úplne prirodzenou cestou držať tvar pŕs a tým im poskytnúť oveľa lepšie lôžko a následne aj vzhľad. Práve v tejto kategórii podprseniek nájdete najväčšiu odozvu čo sa farebných variácií a strihov týka.

 

Podprsenky s odopínateľnými ramienkami

 

Veľká časť podprseniek s kosticami má odopínateľné ramienka, čím sa otvára oveľa väčší manipulačný priestor pre vytvorenie vhodnej kombinácie s topom. Internetová predajňa Daniela prádlo je skvelým miestom pre objavenie tých najžiadanejších modelov.

 

Ak nemáte čas na vyhľadávanie aktuálnych trendov a pri tom neprísť o zbytočné peniaze navyše, sledujte vždy aktuálnu ponuku práve tejto predajne, kde nájdete tie najžiadanejšie modely so zachovaním príjemnej cenovej relácie.

 

Podprsenky s kosticami pre odvážnych i romantických

 

Výrobcovia podprseniek svoje klientky delia na dve väčšie skupiny. Jedna sa rada predvádza a dáva na obdiv svoje prednosti. Jedná sa o odvážnejšie typ klientok, ktoré vedia, čo chcú. Podprsenky s kosticami v sexy vyzývavom štýle nie sú preto ničím neobvyklým.

 

Na druhej strane sa však nachádza aj celý rad žien s elegantnejším vkusom, chcú byť romantické, jemné, sladké. Pre tento typ žien je tu tiež miesto. Vyberať tak môžete od tých najprovokatívnejších modelov až po najjemnejšie typy podprseniek. Záleží len na vašich individuálnych želaniach.

 

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.