Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
nedeľa, 18 august 2019

Zaujímavosti z histórie pokru

Zverejnené v VOĽNÝ ČAS streda, 02 september 2015 11:25

V súčasnosti je poker jednou z najznámejších a najobľúbenejších hazardných hier na svete. Spomedzi kartových, ale aj iných hier, si získal popularitu najmä svojou jednoduchosťou. Na to, aby ste sa naučili pravidlá pokru, potrebujete iba zopár minút.

 

Pri hazarde nikdy nezáležalo na predmete stávkovania. Hazardné hry má ľudstvo už nejako v krvi. A kde je vôľa, tam je cesta. V krajinách, kde neboli hracie karty, ľudia hazardovali pri takmer všetkom, čo našli. Po celom svete (s výnimkou Európy, kde je to zakázané) sú napríklad mimoriadne populárne kohútie zápasy. Ešte o čosi zaujímavejšie sú zápasy pavúkov.

 

 

 

Poďme však späť k pokru. Počiatku tejto kartovej hry siahajú na začiatok 19. storočia. Za miesto vzniku sa označuje americký štát Louisiana. Presné miesto vzniku či dokonca vynálezca nie je známy. Prvú zmienku o pokry priniesol anglický herec Joseph Cowell vo svojich pamätiach. Angličan opisoval, že v roku 1829 videl hrať štyroch chlapov kartovú hru, s 20-kartovým balíčkom, kedy hráči vsádzali na súperove karty.

 

Miesto vzniku pokru tak poznáme. Ako sa však rozšíril? Neexistovali prakticky žiadne médiá. Zaujímavé veci sa vtedy šírili iba od človeka k človeku. V prípade rozšírenie pokru má šírenie na svedomí rieka Mississippi. Táto rieka slúžila ako hlavná dopravná tepna. Plavilo sa ňou množstvo lodí, na ktorých si pasažieri krátili voľný čas kartovými hrami.

 

 

Netrvalo dlho a poker sa začal hrať s 52-kartovými balíčkami. Pravidlá sa postupne trochu menili. Základ hry však zostal nezmenený. Najväčšiu revolúciu potom poker zažil až s nástupom internetu. Poker onlineruleta zdarma sa stali súčasťou internetových kasín. Papierové karty tak už neboli viac potrebné. Celá hra dnes môže prebiehať vo virtuálnom priestore. Poker nikdy nebol taký populárny, ako je dnes. V súčasnosti hrajú poker milióny hráčov po celom svete.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.