Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
štvrtok, 18 júl 2019

Ako si vybrať digestor do kuchyne?

Zverejnené v BÝVANIE piatok, 04 september 2015 12:57

Digestor je jednou z najdôležitejších súčastí kuchyne. Vlhkosť, ktorá vzniká pri varení, musí byť upravovaná, inak by v priestoroch kuchyne vznikala nepriaznivá mikroklíma a s ňou priam ideálne podmienky na množenie húb a plesní. Aj preto výber digestora netreba podceniť a rozhodnúť sa len pre ten čo najvhodnejší a najkvalitnejší. Ako na to?

Nástenný alebo priestorový odsávač pár?

Na začiatku je potrebné zhodnotiť, kde má byť digestor umiestnený. Podľa toho vyberáme jeho základné prevedenie. Ak sa varná zóna nachádza pri stene a tvorí bežnú súčasť kuchynskej linky, siahame po nástennom digestore. V prípade, že máte zriadený kuchynský ostrovček, na odvádzanie pár je nutné používať priestorový digestor.

Digestor dokáže fungovať aj bez vybudovanej vzduchotechniky

Keďže para potrebuje byť odvádzaná alebo transformovaná, na výber digestora vplýva aj vzduchotechnika priestoru. Ak je zabezpečený odvod pár do komínu alebo z kuchyne priamo do vonkajšieho priestoru, postačí vám klasický komínový digestor. Ten paru zachytáva a zabezpečuje jej transport do exteriéru. Nie každá domácnosť však má v kuchyni vybudovaný systém odvodu pár, obzvlášť v bytoch alebo v kuchyniach s kuchynským ostrovčekom. Vtedy sú jedinou možnosťou recirkulačné digestory. Tie pracujú na princípe odsávania vzduchu z kuchyne, jeho úpravy spojenej s odstránením nadmernej vlhkosti a následnom prúdení vzduchu späť do priestoru.

Za kvalitu a vyšší užívateľský komfort je nutné si priplatiť

Okrem základných konštrukčných vlastností je vhodné odsávače pár vyberať aj s ohľadom na ich hlučnosť. Určite nechcete, aby ste počas varenia počuli len nepríjemný zvuk motora a vrátane neho nič iné, ani slová vášho partnera. Aj preto vám odporúčame zamerať sa skôr na kvalitnejšie digestory, ktoré vám prinesú vyšší užívateľský komfort. Za kvalitu je však potrebné priplatiť niekoľko desiatok eur navyše, no takýto digestor bude spoľahlivo pracovať počas celej životnosti vašej kuchyne. Drahšie digestory vám rovnako ponúkajú atraktívnejšie dizajnové prevedenia, vďaka ktorým dokážete aj bežným prvkom kuchyne vyšperkovať jej interiér.

 

Kvalitné a atraktívne digestory môžete nájsť aj na Dalago.sk.

 

 

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.