Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
pondelok, 20 január 2020

Rozhodnite sa pre podprsenky s odnímateľnými ramienkami

Zverejnené v KRÁSA A MÓDA pondelok, 14 september 2015 21:31

 

Navštíviť dnes predajňu so špecializáciou na dámske spodné prádlo a orientovať sa v obrovskej záplave najrôznejších typov a variácií ponúkaných modelov nie je nič jednoduché. Odevný priemysel sa v tomto segmente snaží čo najvierohodnejšie priblížiť dámskym potrebám, preto tá rozmanitosť nielen vo vzhľadovej konštelácii, ale aj v praktickej a funkčnej ponuke. Ak sa stále rozhodujete nad nákupom vhodnej dámskej podprsenky, zamerajte sa na napríklad na podprsenky s odnímateľnými ramienkami, ktoré sú populárne hneď z niekoľkých dôvodov. Zo všetkého najskôr je však nutné podotknúť, že ani tak nezáleží na zvolenej podprsenke, značke či cene, ale aby ste sa v nej ako žena cítila dobre, a tým sa vám zvýšilo sebavedomie.

Podprsenky pre akýkoľvek šatník

Vo väčšine prípadov si ženy obľúbia jednu podprsenku a na tú nedajú dopustiť. Je to dané tým, že z desiatich zakúpených nekvalitných podprseniek sa čisto náhodne jedna maximálne prispôsobila vašim požiadavkám. Zmeňte túto stratégiu a zakupujte si výhradne také podprsenky, ktoré sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov.

Práve vďaka tejto nákupnej stratégii bude každá zakúpená podprsenka obľúbenou a budete sa k nej radi vracať. Nehľadiac na to, že kvalitnejší materiál použitý pri výrobe má aj oveľa dlhšiu životnosť, než je tomu u obyčajnej podprsenky.

 

Preč s odranými ramienkami

Podprsenky s odopínateľnými ramienkami poskytujú skvelú šancu, ako si zachovať zachovalé podprsenky s odranými ramienkami. Stačí ich jednoducho vymeniť a používať tak ďalej. Práve vďaka tomu, že môžete ramienka meniť oveľa ľahšie vytvoríte vhodné kombinácie s farebným ohľadom na vaše top tričká.

Niektoré typy podprseniek sú navyše prispôsobiteľné vášmu poprsiu so zachovaním všetkých funkcií i bez ramienok, takže ich môžete pokojne nechať doma a nič zvláštne sa nestane. Ide o ideálny materiál do letných mesiacov. Podprsenky sa navyše veľmi pohodlne nosia.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.