Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
utorok, 25 jún 2019

Zbavte sa raz a navždy tvrdej vody

Zverejnené v BÝVANIE utorok, 15 september 2015 19:13

Mnohé regióny Slovenska trápi spoločný problém týkajúci sa pitnej vody. Obsahuje množstvo minerálnych látok, ktoré spôsobujú tvrdosť vody, a tým poškodzujú vodoinštalácie, spotrebiče dostávajúce sa do kontaktu s vodou a výrazne sťažujú čistenie kúpeľne. Kvôli tvrdosti vody však nemôžete frekventovane meniť nové vodovodné batérie či každých 5 rokov kupovať novú práčku. Tvrdosti je preto potrebné zbaviť sa.

Čo spôsobuje tvrdosť vody?

Tvrdosť vody je zapríčinená najmä nadmerným obsahom solí rozpustných vo vode. Medzi ne patrí napríklad hydrogénuhličitan vápenatý a horečnatý. Tie sa z vody vyzrážajú na nerozpustné soli – uhličitany a vytvárajú typický vodný kameň. Ten sa usádza na rozličných povrchoch a tvorí typickú bielu vrstvu na špirále práčky, na vodovodných kohútikoch či na rýchlovarnej kanvici.

 

Ako upraviť obsah minerálov vo vode?

Mnoho ľudí rieši otázku, ako na úpravu vody tak, aby sa vodného kameňa zbavili. Riešením je prevarenie vody, ktoré z vody odstrániť nerozpustné soli, a tým aj vodný kameň. Na usadeniny spôsobené vodnou tvrdosťou je možné použiť rozličné slabé kyseliny, ktoré ju odstránia. Najmä klasický ocot, ktorý funguje spoľahlivo, no výrazne páchne. Našťastie, na trhu dnes existujú sofistikovanejšie riešenia, ktoré z vody odstránia tvrdosť ešte pred tým, ako sa dostane do vodovodnej batérie.

 

Spoľahlivý zmäkčovač vody

Na skoncovanie s problémom tvrdej vody odporúčame zmäkčovač vody vo forme zariadenia, ktoré sa napája priamo na vodovodný obvod v domácnosti. Tento zmäkčovač dokáže vo vode upravovať obsah solí tak, aby bol optimálny pre náš organizmus a zároveň šetrný z pohľadu na tvorbu vodného kameňa. Zapája sa do systému ešte pred vodovodnú batériu, preto sa zbavíte tvrdej vody skôr, než môže napáchať škody. Tieto zariadenia disponujú samoregulačnou jednotkou, preto sa o ich prácu nemusíte absolútne starať. Výhodou je aj jednoduchá údržba, vysoká spoľahlivosť a najmä životnosť. Veľkú ponuku zmäkčovačov nájdete aj na aqua-shop.sk.

Napíšte komentár


Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.


Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka byty v Bratislave za atraktívne ceny.