Reklama

Ponúkame niekoľko možností prezentácie.

PR neobmedzená prezentácia:
1. Neobmedzený počet článkov v priebehu jedného roka. Články sa nikdy nevymažú a zostávajú trvale. Články nie sú obmedzené dĺžkou textu ani množstvom obrázkov. Cena: 600,- €

2. Jeden PR článok s neobmedzenou dĺžkou textu a množstvom obrázkov. Cena: 25,-

V cene je zahrnutá redakčná podpora (ak nemáte vlastné články, naša redakcia vám ich podľa vášho zadania pripraví a zašle ku korektúre. Za nami spísané články si nerobíme nároky na autorské práva a smiete ich využiť aj pre iné médiá).

Bannerová prezentácia:

           1. Banner 1a Fix - ( 640 x 310 ) banner je stabilne zverejnený na úvodnej stránke. Cena za mesiac: 350,-
           2. Banner 1a Rol - ( 640 x 310 ) banner sa náhodne načítava. Cena za mesiac: 250,-
           3. Banner 2b - ( 566 x 100 ) banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a vo vybraných kategóriách stabilne. Cena za mesiac: 200,-
           4. Banner 3c - ( 160 x 600 / 300 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 200,-
           5. Banner 4d - ( 160 x 160 ) banner sa zobrazuje vo vybraných kategóriách webu. Cena za mesiac: 150,-
           6. Banner A - banner podľa vlastnej veľkosti. Cena za mesiac: dohodou

       

Spätný odkaz:

Spätný odkaz v päte webe - Cena za rok: 70,-Tapeta pozadie webu:

Tapeta (firemné logo + napr. obrázky) Cena za mesiac: 300,-Ponuka reklamného priestoru pre agentúry:

Ak ste agentúra a zastupujete niekoľko klientov, kontaktujte nás emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.


 

REKLAMA
sobota, 04 júl 2020

Ako nájsť prácu rýchlejšie?

Zverejnené v ZAUJALO NÁS utorok, 15 september 2015 19:32

Nie všetky pracovné ponuky sú dostupné na jednom mieste – obvykle treba hľadať nielen na internete, ale aj osobne v rôznych agentúrach alebo dokonca priamo vo firmách vo vašom okolí. Prácu však môžete nájsť rýchlejšie aj vtedy, keď sa pozriete i na ponuky, ktoré ste doteraz prehliadali – po prečítaní popisu práce sa situácia často mení a vy zistíte, že je to napokon predsa len niečo pre vás.

Pozerajte aj menej zaujímavé ponuky práce

Dôvod sme už načrtli hneď v úvode; aj menej zaujímavá pozícia vás napokon osloví a vy zmeníte názor. Možno to nie je práca snov po akej túžite, ale v popise zistíte jej iné benefity ako napríklad lepší pracovný čas, zaujímavejšie ohodnotenie, prípadne môže byť veľkou výhodou aj blízkosť k vášmu bytu – je totiž rozdiel či budete do práce dochádzať viac ako pol hodinu alebo menej ako pätnásť minút.

Na ukážku taká pozícia „koordinátor BOZP“ nemusí hneď znieť lákavo, ale ako sa z popisu práce dozviete ide o odbornú starostlivosť týkajúcu sa bezpečia pri práci na rozličných stavbách či iných miestach kde je potenciálne riziko úrazu.

 Pokojne zistite viac o BOZP a možno to osloví práve vás. Nezaujímavé ponuky môžete posúvať ďalej iným tým, že jednoducho ponuku zdieľate cez sociálne siete.

Ponuky práce z agentúr

Zvykli sme si na pohodlné hľadanie informácií cez internet, no v prípade hľadania voľného pracovného miesta treba vyhľadávať aj agentúry. Niektorí zamestnávatelia si totiž dajú tú námahu, aby svoju ponuku zverejnili len prostredníctvom nich. Často tu natrafíte na zaujímavé voľné pracovné miesta, ktoré navyše ponúkajú nástup do práce ihneď, čo môže byť obrovskou výhodou. Napríklad ponuka práce pre cnc operátora vás môže osloviť pracovným časom a platovým ohodnotením.

 

 

Osobná návšteva

Nie je to pravidlo, ale predsa – práca sa dá nájsť aj tým, že firmy navštívite osobne a ponúknete svoj životopis. Urobíte tak dva kroky naraz; nielenže doručíte životopis, ale máte šancu urobiť prvý dojem. Niekedy voľné miesto už je, ale firma ešte nestihla nikde publikovať inzerát.

Napíšte komentár

 


 

Hľadáte bezpečné a rýchle pôžičky na akýkoľvek účel? Riešením je Pôžičkomat.sk, overený poskytovateľ rýchlych online pôžičiek.

 


 

Hľadáte nové bývanie v Bratislave? Developer Finep ponúka predaj bytov v Bratislave za atraktívne ceny.